1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS The Run i LT 2.0 jak nagrać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 6549937, Luty 16, 2014.

1. 6549937

6549937 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem z nagraniem NFS The Run.
    Gra jest XGD3 i posiada ap 2.5 z tego co wyczytałem na stronie abgx.
    Nie chcę zmarnować płytki bo już na COD:Black Ops zmarnowałem 2 i odpuściłem sobie nagrywanie tego. Gra się włączała ale po wpisaniu kodu (ten dla dzieci :D:D:D) pisało coś w stylu nie odpowiednia płyta czy coś, już nie pamiętam.
    Pytanie odemnie to jak wgrać ten patch ap 2.5 do tej gry ( wiem że przez xbox backup creator tylko skąd wziąść patcha na tą gre)
    W tym poście http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ jest podany jeden plik do gier ap 2.5 tylko czy on jest na wszystkie gry czy tylko na COD'y i Halo:Reach.
    Natomiast w tym poście http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...-touch-2-0-i-dash-13604-np-halo-reach-118268/ jest link do patchy ap 2.5 ale nie ma tam gry tej co chcę nagrać (NFS The Run)

Konsola przerobiona na LT 2.0 a dash to 16202? chyba taki dash bo nie chce mi się teraz sprawdzać :D
    Dash był instalowany do Army of Two The Devils Cartel.
    Wszystkie gry XGD3 działają poprawnie nagrywanie zwykłą nagrywarka przez Truncate
    Teraz posiadam IHASA 124EU czyli będę nagrywać przez Burner Max Payload v0.15

Aha jeszcze jedno :p Jeżeli ta gra jest ap 2.5 a przepuszcze ją przez abgx 1.0.6 z włączonym Disable Writes to czy dogra mi tego patcha ?
    Bo zastanawiam się czy jak przepuszcze przez abgx 1.0.6 z dogrywaniem topologi do lt 3.0 a potem dogram topologie 2.0 przez XBC to czy gra będzie działać.

Szukałem na forum i nawet na zagranicznych forach ale nie ma jasno opisane jakim patchem to spatchować ( jest tylko "dograj patche albo wgraj lt 3.0 - a lt 3.0 narazie nie chce mi się wygrywać :p)

Na Live nie gram

Za wszystki odpowiedzi i porady z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tego co wiem to The Run nie ma AP 2.5
    Wypalasz tak jak w tym poradniku i powinno śmigać.
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/

Wczytywanie...

Poleć forum