1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nfs the run-pendrive instalacja

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez saffal, Grudzień 10, 2011.

1. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Witam, mam taki problem, nagrałem grę na płytkę lecz coś źle nagrało i gdzieś tak w połowie gry zacina się(nie da się również zainstalować). Wpadłem na taki pomysł że wrzucę grę na pena. Potem na dysk xboxa i przy włożeniu płytki tylko sprawdzi a potem będę grać z pena.
    Czy jest taka opcja ?
    Czy na pena mam wrzucić tylko iso ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kaszak1972

kaszak1972 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    swarzedz
    nie..... z bledem ci nie przejdzie ja takmialem z bondem ostatnim zacinal sie w polowie na dysk czy na pena nie ma sensu go zgrywac bo i tak bedzie z bledem poprostu trzeba nagrac jeszcze raz

4. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Nie chce marnować płyty, spróbuje tego. Wielkie dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum