1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFS Undercover

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Chuck, Wrzesień 3, 2010.

1. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    Witam! Jestem na kupnie tej gry na xboxa-a, tylko gdzies słyszalem ze nie ma ona multi. To prawda i czy wogóle opłaca mi sie ja kupic? Prosze o wypowiedzenie sie osob posiadajacych ta gre.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Multiplayer jest. Ale sama gra dla mnie przynajmniej wypadła słabo, taka gorsza wersja most wanted.
    Osobiście nie polecam.

4. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    ok dzieki, gralem juz w oby dwie te gry na PS2 i jakos Undercover przypadł mi bardziej do gustu i chciałem pograc na xbox-ie bo dobra cena jest w MM 69zl

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Multi jest ale jak kolega wyżej taka słabsza wersja Most wanted radze zaczekać na NFS Hot Pursuit
    ale jeśli bardzo chcesz to kup ale ukończysz ją trochę się pobawisz na multi i odłożysz ją na półkę

6. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    jeszcze sie zastanowie i moze poczekam do nastepnego NFS :D

7. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Już shift o niebo lepszy, jeżeli zależy Ci na niskiej cenie to znajdziesz też w podobnej, na allegro widziałem nowe po ok 65zł.

8. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    mam forza 3 a zalezy mi na sciganiu sie po ulicach tp.

9. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To bierz Most Wanted łatwy calak

10. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Broń Boże, nie kupuj tego gówna!!! Już lepiej poczekaj na nowego NFS-a, który jest zapowiadany na jednego z najlepszych w całej serii(no i można śmigać dobrowolnie po całej wyspie, a otoczenie stworzyli panowie z DICE, tak, tak, to Ci od Battlefield'a) :yeye:
    Jestem wielkim fanem Most Wanted, ale ten "Anderkałer" jest tragiczny!!! Pierwsza gra, którą na pewno sprzedam. Mimo, że czytając opinie maruderów, że gra jest słaba, nie zdawałem sobie sprawy, że jest tak do d**y! Dałem jej szansę, niestety zmarnowała ją :( Przy większej liczbie radiowozów i wykorzystaniu jakiegoś "rozwalacza" policji, gra tnie się niesamowicie. Grafika jest tragiczna(chociaż to można przeboleć). Model jazdy-przy "Anderkałerze" nawet Burnout to symulator. Żadnego hamulca, żeby samochód dobrze skręcił, trzeba użyć ręcznego, albo po bandzie, co przy przycinającej animacji doprowadza do szału :mad: Miasto jest puste jak po apokalipsie, oświetlenie tez można przeboleć, ale wszystko się świeci i w ogóle jest beee.... :p Poziom policji dorównuje noworodkowi(nie widzą mnie, mimo, że stoję niedaleko), pchają się jak bydło, zgubić ich to nie problem. Przez całą karierę, ani razu mnie nie złapali :p Kolczatki ustawiane świetnie w Most Wanted, tutaj są widoczne z kilometra(szpara między samochodami, chodzi o to, że nie są rozstawione na całą szerokość ulicy). Jedynie co dobre to fajne furki(niszczą się :)), ciekawa fabuła(jak dla mnie) no i jest to Need For Speed. I nic poza tym.
    Mimo, że Most Wanted jest o tyle starszy, to Undercover może mu co najmniej czyścić tłumik(i opony ;))
    Taka jest moja opinia, fana serii NFS, jeżeli tez nim jesteś to nie kupuj, bo się zawiedziesz. Już lepiej kup Midnight Club Los Angeles :D Przynajmniej kasa z tej gry przyda się przy zakupie Hot Pursuit. Premiera już 19 listopada :yeye:

11. Macus33

Macus33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm
    Bardzo słaba, po godzinie grania wyłączyłem bo znudziła mi się. Mam wielką nadzieję że kolejna część czyli Hot Pursuit wyjdzie im dużo lepiej.

12. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gra jedynie nadaje się do pogrania w fryzbi.

Dno totalne. Szkoda kasy.

13. scarab

scarab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szkoda kasy na wypalenie płytki z nfs undercrap a co dopiero ją kupować, odpuść sobie tak jak koledzy radzą.

Wczytywanie...

Poleć forum