1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NFSHP problem - Samsung LT 1.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebax3x, Grudzień 15, 2010.

1. sebax3x

sebax3x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie, pobrałem najnowszą wersję firmware LT 1.0 dla mojego napędu samsung (ms28), przygotowałem ją Jungleflasherem i wgrałem za pomocą Doshflasha - wcześniej miałem IExtreme 1.4/1.5 (nie wiem dokładnie), po wgraniu nowego firmware praktycznie nie widzę różnicy te gry które chodziły nadal chodzą (patchowałem je za pomocą PPF-o-matic), natomiast nowego NFSHP, pobrałem z tej strony z działu gry (*******, wersja pl) - był on podobno spatchowany za pomocą ABX360, ale nie działa (wypaliłem go bez żadnego patchowania). Mam nowego Dasha w konsoli (xbox premium). Jest jakaś możliwość odpalenia tej gry na moim Samsungu? są jakieś inne firmware (nie zależy mi na grze XBL) które to umożliwiają? Ma ktoś podobny problem - raczej nie jestem zainteresowany wymianą napędu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak nie robiłeś spoofa napędu to musi chodzić

4. sebax3x

sebax3x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może jakąś lipną wersję firmware ściągnąłem, może ktoś mi dać linka (przesłać na sebax3x@o2.pl) działającą wersję?
    Już sam nie wiem, może coś źle wgrałem - fajnie jakby ktoś jeszcze podlinkował jakiś nowy tutorial do jungleflasha Samsung (ten z 2008 roku wydaje się trochę przestarzały, podane linki też nie działają).

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jaka masz date produkcji konsoli? co sie wyswietla po wlozeniu plyty z NFS?

6. sebax3x

sebax3x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Data produkcji: 08.08.2008,
    Wyświetla się "Przeczyść płytę" (płyta rozpędza się ale za chwilę, jakby szybko laser się cofał i wyświetla komunikat, widać logo gry)

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Miales wymieniany naped, powinienes miec liteona. Zeby Ci dzialalo musisz wymienic naped na liteona z LT+

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum