1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NG2 - obnizenie poziomu trudnosci

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Raikoh, Maj 18, 2008.

1. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co myslicie o zapowiadanym obnizeniu poziomu trudnosci w Ninja Gaiden 2?

Jak dla mnie jeden wielki idiotyzm, zwlaszcza ze 1 byla chyba jedyna gra w ktorej poziom byl "naturalnie" wysoki, a nie tak jak w innych sztucznie zawyzany (np przeciwnicy widzacy nawet zza plecow w cod itp itd), gra polegala na wycwiczeniu, a nie na uczeniu sie kazdego fragmentu na pamiec.

Na filmie przedstawiajacym gameplay widac m.in. przesadnie skuteczny blok :'(

Wiec dalej - kiedys glosno bylo o petycji o obnizenie poziomu 1.
    Zalosne, zwlaszcza ze na normal'u zadko sie ginelo.

Czy obecnie popularne nastawienie na casual gamerow oznacza wydawanie gier dla oferm?
    Nawet wieksznsc achievmentow wymaga poprostu czasu, a nie umiejetnosci...

Wiem, chodzi o pieniadze, nie dziwie sie temu.
    Ale nie zmienia to faktu ze mnie to wkur**a :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: NG2 - obnizenie poziomu trudnosci

Wiesz , nie gralem w NG1 ale poziom nie moze byc zaniski (chodzi mi o to zeby niektorzy sciagneli ta gra dla latwych GS) . Petycja to juz cos smiesznego .

ps - Masz PSP ? Jak milo . Chyba mi pomozesz?

4. Raikoh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nie no, ta gra napewno latwych achievmentow nie bedzie miala (i man nadzieje ze beda naprawde trudne, a nie czasochlonne).
    Co do petycji, to jak dobrze pamietam podpisalo ja kilkanascie tys osob.

Mam tylko nadzieje ze hard lub chociaz odblokowywalny extreme dorowna 1, a reszta niech sobie bedzie dla casuali.

A w czym mialbym pomoc?
    Ale raczej nie dzisiaj, chyba ide spac.

5. sjespan

sjespan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

hmm NG1 było ekstra poziom był wysoki (powiem szczerze nie ukończyłem ;-P ale byłem na samym końcu z tego co wiem - ciągle mogę zakończyc jak mnie wena weźmie :p )

wolałbym aby NG2 też było takie trudne ale własnie taka gra daje najwęcej radochy gdzie trzeba się starać itp. ja osobiście myśle że powino byc na starcie wybór między poziomem NG1 i poziomem dla graczy którzy chcę tylko ukończyć grę (nazwa LAMA MODE :p )

6. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

gówno prawda, zadne lama mode.
    po prostu są gracze którym tylko ninja gaiden w glowie i sa gracze ktorzy maja na glowie jeszcze inne tytuly
    i nie jara ich powtarzanie tych samych plansz po raz setny ani cwiczenie skilla.
    zreszta obnizenie tego poziomu trudnosci polega tylko na tym ze po kazdej wiekszej walce dostajemy troszke hp i na tym ze mamy checkpiont przed kazdym bossem...tak wiec zaloze sie ze i tak duzo ludzi predzej rozpieprzy pada niz dojdzie do konca tej gry ;]

7. Raikoh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nie, walka takze bedzie troche latwiejsza + za dobry blok + odnawianie czesci energii + jednorazowa odnowa en przy kazdym save poincie.
    A przez czeste checkpointy nie bedzie juz tego swietnego uczucia gdy mialo sie resztke zycia i mimo wszystko staralo sie wygrac.
    Teraz kazda LAMA bedzie mogla zaladowac checkpointa...

8. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

gram 1/2h dzienne albo w ogole jak ja nibym mialbym to przejsc na wysokim poziomie patrzac na to ze tez mam duzo innych gier , ktore gram - latwiejszy poziom? OK wg mnie powinien byc, chocby dla samej przygody a nie zmagan - nie kazdy lubi ginac non stop.

9. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Ninja Gaiden to kalsa sama w sobie.Gra ma doskonaly silnik odpowiedzialny za walke,obilcznie obrazen(rozmiar przeciwnika,odleglosc od przeciwnika itp. brane sa pod uwage przy obliczaniu obrazen,w DMC czy Viking cios to cios,zawsze tak samo liczony).NG przypomina mi VF5-dlugo trzeba bylo trenowac aby byc naprawde dobrym,i za to cenie te serie.NG powinien byc gra trudna,bez poziomow trudnosci dla LAM.Tak samo jak FORZA czy R6;VEGAS-te gry mozna docenic tylko wylacznie grajac na najwyzszym poziomie trudnosci!!!Amen!

10. Raikoh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

To nie zabieraj sie do niej.
    A jesli juz to robisz to potem nie marudz ze za trudna i nie pisz petycji :p

11. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Cholera...nastepni z tym samym.
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41186
    Teraz maja jeszcze poziom W BG&E2 obnizyc...Co sie do cholery dzieje z dzisiejszymi graczami...obsluga pada/myszki+klawiatury przerasta ich?!
    Naprawde trudna gra jaka pamietam to OPERATION FLASHPOINT na weteranie.Byla trudna ale uczciwa.
    P.S.Raikoh...nie martw sie...chlopaki z IGN xbox team mowia,ze rzut kontrolerem w zwlosci jest tez nieodlacznym elementen NG2:)I radza ze oparcie kanapy jest lepszymc celem niz ekran TV:)

12. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ale w czym problem? Nie jestes lama to nie bedziesz grac na casual, wybierzesz poziom wyzszy, pozbawiony "lamerskich" trikow. Na prawde nie rozumiem o co to cale zamieszanie. Wyjdzie gra wtedy sie przekonamy, czy poziomy wyzsze od "lamerki" beda sztucznie popchniete prog wyzej, czy beda po prostu trudniejsze. Poczekajcie jeszcze ta chwile, pozniej krytykujcie.

13. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja trochę nie rozumiem tych lamentów nad stopnien trudności NG... Moim skromnym zdaniem ta gra w cale nie była aż taka trudna! Owszem były ciężkie momenty, ale jako całość? Grę łykało się bez większych problemów. Naprawdę trudny to był Devil May Cry 3 - gra dla naprawdę wytrwałych :)

14. Raikoh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Gdyby bylo tak jak mowisz to nie byloby problemu - tylko ze wedlug zapowiedzi ogolnie bedzie prosciej, to nie chodzi o to ze dodadza nowy poziom trudnosci.

Zreszta wypisalem juz czemu.

I tu sie zgadzam 8)
    Ale fakt faktem ze dla wiekszosci byla to najtrudniejsza gra od dlugiego czasu.

DMC3?
    A co tam bylo trudnego?

15. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

co tam bylo trudnego ? hahahahh nie udawaj ze taki boss jestes

16. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Gra juz jest w sieci, dzis sie przekonamy jaki to ten NG2 bedzie.

17. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Pojawila sie o 13.40... :).Cux,ile wazy wersja ktora Ty sciagasz?!Bo ja widze ja na jednym z prywatnych torrentow(na xbox-sky i blaccats jeszcze nie ma)i wazy dziwnie malo...Ninja Gaiden II XBOX360-ACE o tej wersji mowie.

18. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No i jak, gra już ktoś?

19. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

3.57GB, po rozpakowaniu okolo 7GB, czyli da sie calkiem fajnie pakowac obrazy... Kurcze, tyle ze nie mam plytki, zeby wypalic. Bede musial czekac do poniedzialku. :/ Gral juz ktos?

20. Raikoh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Widze ze byles jedna z osob ktore pisaly petycje jezeli miales takie problemy nawet z dmc3 :p

21. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Cholera...ja tez bez plyty jestem.A na dysku do wypalenia czeka jeszcze GRID i ETERNAL SONATA...
    Byloby dobrze,jakby ta tendencja do pakowania gier sie upowszechnila.3,5Gb leci szybciutko:)

Wczytywanie...

Poleć forum