1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NGP martwe, witamy PlayStation Vita

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez kopecioch90, Czerwiec 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kopecioch90

kopecioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    NGP martwe, witamy PlayStation Vita​

Sony ujawniło oficjalnie PlayStation Vita.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej doczekaliśmy się wreszcie tego na co nastawialiśmy się od kilku dobrych miesięcy, czyli oficjalnej prezentacji nowego handhelda.

Sony przede wszystkim ujawniło jego ostateczną, choć tu żadnej niespodzianki nie było, bo już od kilku dni wiedzieliśmy, że jest nią PlayStation Vita, o czym informowaliśmy kilka dni temu. Koncern potwierdził natomiast, że amerykańskim dostawcą usług internetowych dla nowej konsolki, został koncern AT&T.

Poznaliśmy również cenę urządzenia, która wbrew obawom nie będzie wysoka. Wersja wyposażona w łączność WiFi kosztować ma w Europie 249 Euro, zaś w USA 249 USD. Wersja wyposażona w łączność 3G, ma być nieco droższa i jej cena została ustalona na 299 Euro.

Łącznie na PlayStation Vita powstaje obecnie około 80 tytułów, w tym zapowiedziana już kilka dni temu nowa odsłona serii "Uncharted", która zrobiła duże wrażenie podczas prezentacji.

Ujawniono także nową funkcję sprzętu zwaną Party. Jest to głosowy chat, pozwalający porozmawiać z przyjaciółmi przy pomocy headsetu podłączonego do konsoli. Z kolei aplikacja Near to narzędzia społecznościowe, dzięki którym będziemy śledzić naszych przyjaciół, porównywać zdobyte Trofea, rekomendować im świetne naszym zdaniem tytuły, oraz naturalnie rozmawiać.

A teraz najważniejsze, czyli data premiery. Prowadzący konferencję Kaz Hirai potwierdził, że PlayStation Vita na rynku Japonii, USA i Europy trafi jeszcze w tym roku.

Na mnie zrobiło wrażenie , teraz znając nasz kraj ceny podane wyżej nijak będą się miały do tych w Polsce

GDZIE JEST ŹRÓDŁO ? // Touch!

Źródło Onet.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Lipna nazwa, kupię to i tak ale jak będę grał a ktoś się zapyta: łoo co to jest ! A ja mówię Playstation Vita, a ten ktoś robi zonka i jest zmieszany ^^ już NGP/PSP2 byłoby lepsze ale co tam. Kupię z Unchartedem konsolkę, potem będę czekał na pełnokrwistego Tekkena i God of Wara : D + jakaś ścigałka, platformówka, tak by była ciekawa biblioteka na wyjazdy : D

4. lukidambix

lukidambix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmmm, ciekawie sie zapowiada , mi narazie wystarczy psp 3000 :p Xbox , i jest zabawa ;D

5. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    PSP też miało być genialne a każdy wie co z tego wyszło i nie mówię tu o specyfikacja technicznej tylko o jakości gier , poza tym teraz rynek będzie zdominowany przez Tablety więc wątpię aby nowe psp zrobiło dużo furorę ale mogę się mylić .

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  7. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    łoł.. trochę się napaliłem :>

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Fajny sprzęt, a najbardziej mnie cieszy wspólne granie na PSV i PS3 :) Co prawda nie każda gra będzie miała taką możliwość :p
    Jak dadzą cenę 999zł za model bez 3g to bardzo możliwe, ze zakupię na premierę :D

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Gorszej nazwy nie mogli wymyśleć :p. Mogliby też ujawnić co nieco na temat powstawania PS4 :D

10. zenek1234

zenek1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    jak tylko zjeilbreakują, kupuje :p

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Po pierwszym PSP nie nastawiam sie, az tak bardzo na nowe PSP.
    Obawiam sie ze znowu cala para pojdzie w konsole stancjonarna, a handheld skonczy jak obecny, gdzie do dnia dzisiejszego na prawde dobrych tytulow jest moze ze 20 np. LBP, GOW, GT, Loco Roco itp.

12. RoGu

RoGu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
    Jak dla mnie nazwa jest ok. Wygląd też. Mam tylko taką małą nadzieje że wydadzą taki remake Patapona na PSV

13. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    jak tylko wyjdzie kupuje odrazu :)

nie moge sie doczekac :D

14. aabbcc

aabbcc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może i bym kupił gdyby u nas kosztowała tyle co w usa czyli niecałe 700 zł a nie tysiąc ...

15. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
  16. mintaj

mintaj Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nad morzem
    ten temat nadaje się do działu Coś innego niż x360/offtopic a nie do działu Aktualności i Xbox360 ...

17. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Ale te menu w tym psp jest beznadziejne, wygląda jak w jakimś MP4 za 45zł

18. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Ma potencjał. Dużo fajnych, innowacyjnych rzeczy może być na PSV dzięki tym dotykowym "ekranom"

19. Hekko

Hekko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Menu jest koszmarne.
    Sony słynie z najlepszego designu menu w konsolach, a to, co zrobiło w PSV to jest masakra...

20. AlexX 0ne

AlexX 0ne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lubuskie
    Do nazwy się jakoś przyzwyczaimy (ja już powoli się z nią oswajam), a sama konsola... wymiata jak dla mnie, i cena niska jak na taki sprzęt, szczególnie porównując do 3DS, które ma mniejsze możliwości niż PSP (ekran 3D to nie wszystko). Ciekawe czy MS też kiedyś zrobi przenośnego Xboxa.

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    na gry-online.pl jest artykuł który mówi że Vita wyjdzie w tym roku tylko w Japonii. Link: PS Vita w tym roku tylko w Japonii | Wiadomość 2011-06-08 13:40:00 | GRY-OnLine

Dla mnie to dobrze, zdążę kasę uzbierać na premierę, wyjdzie pewnie styczeń/luty 2012

Myślę że nie, oni przenośny rynek atakują swoimi Windowsami Mobile na dotykowe telefony, jak to M$ to pewnie ładnie kasę trzepie, a oni nie lubią być stratni więc wątpię by ryzykowali wyjściem na rynek handheldów konkurując z Vitą czy 3DS które coś już się na rzeczy znają.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum