1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nhl 09 poziom trudnosci / ustawianie poziomu odbierania krazka

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Styczeń 30, 2011.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam pytanie : gram na poziomie pro w nhl 09 , i dobrze mi się gra i fajny jest poziom trudnosci strzelania bramek ale bez sensu jest to ze za kazdym razem jak nacisne by odebrac krązek przeciwnikowi to odbierze, a tak w prawdziwej grze nie ma , i tu pytanie czy mozna ustawic zebym mozna bylo trudniej odebrac krązek ? wiem że są inne poziomy gry ale a poziomie trudniejszym znów trudniej bramki trafiac i z tym sobie nie radze i jesli się da to gdzie to jest by ustawic gre mam po ang. , pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum