1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NHL 09

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Salzgitter, Wrzesień 20, 2008.

1. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Powie mi ktos gdzie mam wejsc w ktora z tych kilku opcji ( bo kurcze jest ich tak pelno ze nie weim ktore to jest ) zebym mogl grac tylko swoim zawodnikiem ?? thx za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: NHL 09

game mode i tam jest gdzies BE A PRO

4. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice

dziwny ten nhl mnie sie wydaje ze taki nie przejzysty , bo jak sie gra w te be a pro to mnie te symulacje wkurzaja i ze gra sie tylko mecze i nie ma zadnych pucharow jakiesz takie sztywne :p

5. wandal10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ja jak mam wolny czas to pykam w be a pro bo i tak nie mam w co grac (wszystko juz przeszedlem na co czekalem narazie). Czekam i czekam na FIFE 09 i doczekac sie nie moge :) pozdrawiam

6. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland

A czy ktoś ma porównanie NHL 2K9 do NHL 09 od EA ?
    Mam 2K9 i czy NHL od EA jest dużo lepsze i czy warto też mieć tą wersję ?
    Czy może po prostu NHL jest nie dla mnie i przez to nie zachwyca mnie zbytnio NHL 2K9 ?
    Pytam bo nie wiem czy warto mi załatwić NHL 09 od EA czy nie zauważe różnic między wersją od EA a serią 2K :)

7. wandal10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

wes wejdz moze na gry online i poczytaj komentarze do nhl 09 i nhl 2k9 . Bo ie wiem czy ejst taka roznica jak pomiedzy nba choc mysle ze nie :) ja jak gdzies czytalem to podbno nhl ze stajni EA jest lepsze od 2k9 ale nie jestem pewny na 100%

8. kornelm

kornelm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może tylko ja jestem tak tępy, ale nie umiem wejść w karierę.
    Chodzi mi o to, że tak jak w fifkach, włączam karierę i gram sobie swoim zespołem przez sezon (lub kilka), później zmieniam klub itd.

9. perszing17btmpl

perszing17btmpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nhl 2k9 jesli chodzi o symulacje grafika gorsza od nhl 2009 dobrze sie gra i w to i w to jednak 2k9 jesli chcesz symulacje jest napewno bardziej realistyczny 2009 moze przyciagnac grafika i grywalnoscia ktora tez jest niezla jednak jesli interesujesz sie hokejem to 2k9 jest napewno bardziej realistyczny

Poleć forum