1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NHL 11 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez FATAEM, Wrzesień 8, 2010.

1. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, ma ktoś już z was tą grę ?? jak wrażenia ? opinie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. miloszowen

miloszowen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wedłyg mnie bardzo podobne do dziesiątki malo nowści

4. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Gra jest całkiem niezła nie grałem w wcześniejsze wersje no kiedyś w NHL 2005
    Grafika jest piękna,Dosyć trudna na początku po 1meczu przegrałem 5:0,

5. chesterx

chesterx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    grałem pierwszy raz w NHL na xbox360, tak jak wyżej kolega napisał dość trudna do opanowania :)

6. SuchY21

SuchY21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Gra bardzo podobna do 10 jest kilka nowości. Jak ktoś lubi hokej polecam

7. kuben12331

kuben12331 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fakt, gra ok, ale miałem dłuższą przerwę z serią i ciężko mi się połapać ze sterowaniem.

8. Damian_rasta

Damian_rasta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na pewno więcej zmian względem 10 niż było w 10 względem 9. Ja jestem fanem serii i będę nie obiektywny:p Bo dla mnie jak zwykle świetne. W zmianach warto zauwazyć ciekawe rozwiązanie z bulikami i dużą a wręcz gigantyczną poprawę w grze ciałem. Wcześniej obojętnie jak się walnęło to rywal od razu leżał. Teraz się trzeba napocić no a żeby zrobić bodika... to już się trzeba napocić. Z tego co zauważyłem z rozgrywki i wcześniej na trailerze widziałem to dodali kilka zwodów, między innymi odbicie o łyżwę, ale jeszcze nie ogarnąłem jak się je robi.
    Mała aktualizacja, zwody typu przekładanie krążka między nogami, odbijanie krążka od łyżwy itp.. robi się w kombinacji LB+prawy drążek.

9. Ibanez

Ibanez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Buliki jak dla mnie rewelacja :) Szczególnie najazd kamery przy wznowieniu ze środka. Porównując do NHL10 wydaje mi się, że zawodnicy są wolniejsi, jakby trochę ociężali. Ale może tylko mi się wydaje. Szkoda tylko, że niektóre koszulki są zablokowane - do odblokowania poprzez neta. OK blokują jakieś wyjątkowe koszulki (głównie odlschool i 3-cie stroje) ale trafiłem już na zablokowaną wyjazdówkę...

10. mily27121993

mily27121993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wie ktoś może czemu jest taka mała dostępność tej gry. Na allegro w tej chwili jest np tylko jedna oferta. Wie ktoś czemu tak cieżko znaleźć?

11. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chce odblokować stroje ,zwykle to gram na tym koncie zakreslonym co tam nie mam xbox live , http://img714.imageshack.us/img714/3091/zdjcie0113j.jpg , gre mam oryginalną z jakims tam kodem do strojów .
    i tutaj pytanie :

- czy jak napisze ten kod na instrukcji na koncie tym zakreslonym (bez uslugi xbox live ) i mi się odblokują stroje, to jak bede chcial grac przez xbl na tym koncie Anih91 (ma xbox live ) to bede mial juz odblokowane stroje dzieki temu ze na 1 koncie bez xbl odlokowalem ?, czy juz nie bede mogl wpisywac kodu bo kod jest jednorazowo , ?
    - i czy kod jest na jakis czas ? gre mam oryginalną z foli.

12. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. rycerzyk

rycerzyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    macie jakieś rady co do strzałów (skutecznych) na bramke?

Wczytywanie...

Poleć forum