NHL 15 udowadnia, że hokeiści są jak ogry

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dlaczego? Ponieważ ogry są jak cebula. I nie chodzi tu o brązowienie na słońcu, a oczywiście posiadanie warstw.



Następny krok w stronę realizmu - tak wprowadzane nowości w NHL 15 opisuje EA Sports. Wspomnianą innowacją jest to, że każdy z graczy składa się z trzech osobnych, interaktywnych warstw, a więc ciała, ekwipunku (np. ochraniaczy) oraz stroju zewnętrznego, czyli koszulki, spodenek itp. Całe to ubranie ponoć wreszcie zachowuje się zgodnie z rzeczywistością i porusza w razie kontaktu zawodnika z innym graczem. Nowy zwiastun gry skupia się także na innych nowościach, ale mam jakieś dziwne wrażenie, że firma bardziej skupia się na cieszynkach czy koszulkach niż na gameplay'u. Czyżby gra była aż tak dobra, że główny nacisk można położyć na inne elementy? Jak sądzicie?


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Nie wiem jak wypadnie gameplay ale trzeba przyznać że wygląda to bardzo ładnie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wygląda bardzo dobrze. Ale w niektórych momentach falowania koszulek wydawało mi się strasznie sztuczne. Zresztą w momencie jak gramy patrzymy jak nam koszulka faluje? .


Ciekawe jak będą wyglądać widzowie :p.


Ogólnie NHL nigdy mnie nie przekonał do siebie.. Kiedyś za bajtla ;) grałem z bratem w naszego pierwszego oryginalnego NHL 95 i on się zakochał w tej serii, a mnie zawsze jakoś odrzucała ;D
 

Do góry Bottom