1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nhl 2k ligi , opinie o nhl 11 ... nhl 09

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Styczeń 27, 2011.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam , czy w nhl 2k ( np. od 2k 6 do 2k10 ) są inne ligi i reprezentacje orpócz nhl ?

i jaki hokej mi polecacie ? , i co powiecie o nhl 11 ? \

i jeszcze coś gram w nhl 09 i mam pytanie jak takie gole się strzela ? YouTube - NHL 09 Top 10 Shootout Goals co trzeba nacisnąc itp. , mialem kiedys espn chyba z 2004 roku i podobało mi się sterowanie było łatwe , no i 2 pyt.2 , czy jak gram mecz i przeciwnik jest juz blisko bramki moglbym zmienic na bramkarza i nic obronic bramke ? (bo znalazlmej jakas opcje w nhl ze mozna grac bramkarzem ale w tedy nie mozna zmienic na zawodnikow a mi chodzi zeby mozna bylo zmienic z zawodnika na bramkarza i potem z bramkarza na zawodnika, tak jak sie zmienia zawodnikow jednym przyciskiem ,
    pyt 3 . i do czego służy przycisk A i RB ? który z nich jest do odbierania krążka ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    generalnie lubię nhl ale w 2011 zamotali sterowanie strasznie , gra się na dwóch gałkach , może kwestia przyzwyczajenia ale ja wolałem wszystkie strzały, podanie etc robić na przyciskach

4. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha , znaczy ja mam 09 i strzela się też na gałce , a podania isę też robi na przyciskach ? w tym 2011 ?

5. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    można zmienić w ustawieniach , ale generalnie na tych wcześniejszych wersjach lepiej mi sie grało , na dwie gałki nie mogę się przestawić , możliwe że w 2009 też tak jest niestety nie grałem

6. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hej mam pytanie , mam nhl 09 na xboxa 360 i gram na poziomie PRO , i fajnie mi sie gra ale chcialbym ustawic zeby mozna bylo trudniej odbierac krązek mi i przeciwnikowi , bo za bardzo latwo sie odbiera tylko co nacisne zeby odebrac to juz odebralem , jak mozna ustawic zeby bylo troche trudniej ? mam gre po angielsku .

Wczytywanie...

Poleć forum