1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ni mogę zalogować się na konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xfajterx, Kwiecień 8, 2013.

1. xfajterx

xfajterx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Potrzebuję pomocy.Na samym początku po zakupie konsoli stworzyłem profil, który połączony jest z xboxlive (był próbny darmowy miesiąc) wszystko działało pięknie aż pewnego razu mały kuzyn wylogował mnie z tego profilu a ja nie pamiętam hasła. Wszedłem na stronę microsoftu aby skorzystać z opcji zapomniałem hasła dostałem wiadomość z linkiem który jest nie aktywny ,więc napisałem do nich e-mail z prośbą o jakieś instrukcje. Dostałem do wypełnienia ankietę po jej wypełnieniu otrzymałem komunikat że sprawdzane są moje dane może to potrwać nie więcej niż 24h. Odpowiedź dostałem po 2-3h w odpowiedzi był podany ten sam nieaktywny lik.

Czy spotkaliście się może z taką sytuacją ?? Co ma robić ??
    Proszę o pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. gears12

gears12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wawa
    miałeś jakieś osiągnięcia na tym koncie ??? bo jeśli nie to możesz założyć drugie konto ale wtedy nie będziesz miał darmowego live tak już jest,hasła nigdy nie odgadniesz ja trzy razy musiałem zmieniać konto bo zawsze nie pamiętałem hasła

1 osoba to lubi.
  4. xfajterx

xfajterx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    osiągnięci nie miałem trochę rozwinąłem postać w fifie nic więcej . dzięki za odpowiedź

5. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Jak miałeś kilka to gra nie warta świeczki znając politykę microsoftu to nie wiele zrobią by ci pomoc smutne ale prawdziwe na twoim miejscu dałbym sobie spokoj bo szybciej odrobisz osiągnięcia niz odzywskasz konto.

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na twoim miejscu bym założył nowe konto.

Wczytywanie...

Poleć forum