niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Dokladnie, jest tak jak pisalem i jak pisze kolega wyzej. Jakos nagrywam tak od zawsze i nigdy nie mialem problemu z grą czy plytką z danymi... No,zanim o tym nie wiedzialem wypalalem gadając na gg i serfując po stronkach? Efekt? Albo plyty nie chciao czytac,albo czytalo, a w polowie kopiowania z niej wyskakiwaly bledy. Proste, na te pol godziny odchodze od kompa i juz, pozniej mam spokuj i wszystko dziala.
 

PUMBA-20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

racja, podczas nagrywania gierki lepiej nie szperac w necie.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Dlatego robią się błędy podczas nagrywania ponieważ komputer nie skupia się na nagrywaniu tylko na innych rzeczach typu przeglądarka, winamp i inne takie dlatego nie wolno nic robić jak sie nagrywa najlepiej jest wszystko po wyłączać podczas nagrywania a płytka się na pewno wypali.
 

diddo

Świeżak
Świeżak
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

ja też wyłączam wsio tymbardziej jak muszę płacić za płytkę tak jak dzisiaj 12 PLN....
 
P

przeo_91

Guest
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

diddo dlaczego 12zł jaką ty płytkę kupiłeś?
 

diddo

Świeżak
Świeżak
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

bo się święta zaczynają i trafiłem na taki sklep :/ ... jedyny otwarty...
... po za tym to mój pierwszy raz :) ... teraz już wiem ze np: na allegro są po 5
 

Hodofca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

cux napisał:
No tak, jak ma sie odpalonego bearshare, torrenta, gg i dodatkowo wypalamy plyte, to nie dziwnmy sie, ze nagrala sie z bledami. Ja kiedy nagrywam, nie dosc, ze wylaczam wszytkie programy przy zegarku to jeszcze w polczeniach iternetowych karte sieciowa i odziwo wszystko wypala sie fajnie. Dziwne, nie?!

LG oczywiscie i plytki Verbatima.
100% prawda. Na 12 gierek wypalanych na LiteOn + Verbatim, tylko przy jednej odważyłem się na szperanie po necie, no i właśnie ta jedna mi nie chciała działać (błąd pod koniec). Nagrałem drugi raz tą samą grę, ale sposobem cux'a i działa bez problemów. Jak mam przy nagrywaniu wyłączone gg, firefox'a itd to i tak dysk twardy pracuje na wysokich obrotach.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

nagrywarka majac skoki transferu (zwlaszcza wolniejsze kompy) podczas serfowania po necie np. wtedy robi wiekszy jitter

co do predkosci pomaga kupowanie plyt 2,4x i najnowszy firmware z czyms takim nie spotkalem sie w lg h12l, h22l pioneerze 215 i 112
 

xarr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Ja zawsze nagrywam z predkoscia minimalną. Mimo ze trwa to prawie pół godziny żeby coś sie nagrało, to zawsze jestem pewien że się nagrało poprawnie. Już nie raz miałem takie jazdy że gra sie 4 razy zle nagrała bo za szybko sie nagrywało.
 

Tomiii

Użytkownik
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Witam
Ja nagrywałem LiteOnem wszystko działało na 2.4x, Miałem Samsunga też działało, teraz mam LG i też wszystko nagrywam i OK. ImgBurn ma veryfikacje warto zostawić żeby sprawdził płytę. Nigdy niczego nie uruchamiam podczas nagrywania dlaczego? Bo może spaść bufor i nagrywarka utworzy znacznik na płycie gdzie miała przerwe w nagrywaniu.
 

Damian848

Użytkownik
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Tomiii a z jaką prędkością nagrywasz na LG ?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Ja mam LG i nagrywam z prędkościom 2.4x ;D
 

Protector

Użytkownik
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Ja posiadam LG GSA H55L z najnowszym firmware 1.05 i mi nagrywa z prędkością 4x (pomimo iż ustawiłem w IMG Burn prędkość 2,4x, ale weryfikacja błędów nic nie wykazała czyli wydaje się być wsio OK, płytka była Verbatima)
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

to ze bledow nie ma to nie znaczy ze plyta jest dobra dla napedu w konsoli
 

dracula418

Świeżak
Świeżak
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

grzech1991 napisał:
to ze bledow nie ma to nie znaczy ze plyta jest dobra dla napedu w konsoli
Verbatim najlepsza jakość płyt dl dla naszego x'a, a jaka płyta jest dobra dla napendu naszej konsoli?
Odpowiedź jest prosta: gra oryginalna, a nie nasze kopie bezpieczeństwa ;) na które zezwala polskie prawo
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

plyta jest najlepsza ale nie nagrywarka

to ze oryginaly sa lepsze to wiadomo od dawna - zadna nowosc
 

apekiller

Użytkownik
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Ja posiadam nagrywareczke LG GSA-H55L. Wypalam nią gierki z ustawioną prędkością na CloneCD 2x-2,4x
Gierka wypala się ok. 24 minuty. Czy to oznacza, że tek naprawdę nagrywarka nagrywa z prędkością 4x ? Bo 24 min to dość szybko. Dodam, że wypaliłem 5 gier i chodzą bez zarzutu.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

tak, całkowity czas dla 2,4x to około 45minut
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

Miałęm to samo ale w nagrywarką LG h58n ... dawałem prędkość 2.4 a nagrywała 4x.. gierki chodziły bez problemu . ale na dłuszą metę to nie jest dobre ;] sprzedałem lgika za 70zł.. dołożyłem 25 i kupiłem pionera 115d ;] i jak daje na 2.4 to tak mi nagrywa .. no i trwa to 45min ;P:) aa i wydaje mi się ze pionnek szybciej zrzuca gierki z płyt na HDD ;P czyli że ma szybszy odczyt..
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: niby 2,4x ale jednak 4,0x ??

e tam pioneer ma gorszy odczyt od lg ale ma troszke lepsza korekcje bledow
 

Do góry Bottom