1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nic nie rozumiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kilerdj, Listopad 22, 2010.

1. kilerdj

kilerdj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam zamiar kupić X'a ale nie tutaj problem.Chcem mieć przeróbke i tu zaczynają sie schody bo ja nie wiem o co chodzi z tym całym patchowaniem (co to jest Dash,ap czy jakis ixtreme) Czytałem na forum ze kilku osobą nie idzie assassins broothood bo coś z przeróbką własnie tego sie boje .. Możecie mi wytłumaczyć wiem ze za dużo wymagam ale proszę jestem czarny jeśli chodzi o Xboxa bardziej znam sie na playstation niz na xboxie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    a czytać umiesz? poszukaj na forum. jest pełno tematów o przeróbkach patch'ach itp, itd.

4. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Nie rób problemu , ty jak zaczynałeś też zadawałeś takie pytania.Więc:
    Dashboard - jest to oprogramowanie konsoli (mam na myśli avatary , wygląd itp)
    Ap - są to najnowsze zabezpieczenia gier (mają je takie gry jak assassin brotherhood, nfs hot porsuit czyli te najnowsze gry) jeśli przerobisz grę np assassina z AP 25 to oflagujesz konsolę.(poczytaj o skutkach oflagowania)
    iXtreme- flash ,oprogramowanie nieoryginalne napędu , umożliwia granie na na piratach
    patchowanie - zmiana wave(zabezpieczenia) , pozwala wczytanie gier na starszym ixtreme

5. kilerdj

kilerdj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i o to chodziło mi oczywiście jeszcze poczytam dzięki Plamka!

6. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nie robię problemu. zawsze chętnie pomogę. ale elementarz to trzeba przeczytać a nie o wszystko się pytać. czasami trzeba zaktywizować ludzi do działania a nie podawać na talerzu gotowe

Wczytywanie...

Poleć forum