1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie aktualizuje się lista gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nakoz, Sierpień 6, 2009.

1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Witam, mam problem od jakiegoś czasu nie aktualizuje mi się lista 4 ostatnich gier zarówno na mygamercard.net jak i na forum ( po lewej pod avatarem) np. w The Club nie grałem już z miesiąc a nadal tam jest. Zarówno gamescore jak i obrazek gracza bez problemu się zmienia. tylko gry w które gram stoją w miejscu. Ma ktoś jakieś sugestie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    konsola podłączona do internetu ?? Zobacz jeszcze w ustawiniach prywatnośći w konsoli może coś pozmieniałeś.

4. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Podłączona przecież mówię że GS się aktualizuje, nic nie zmieniałem. Jakieś inne sugestie? Samo się stało.

5. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zmień ustawienia tak, by każdy mógł przeglądać ostatnio grane tytuły w ustawieniach konta na xbox.com albo na konsoli.

6. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    To miałem ustawione na Xbox.com nie wiem dlaczego bo nic cie zmieniałem.

Decide who can see your online achievements and game history in your gamer profile.

Miałem ustawione na: Friends only. Brawo dla no1safe :) temat do zamknięcia dzięki:p

Wczytywanie...

Poleć forum