1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie autoryzuje dysku!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez target_xx, Maj 20, 2012.

1. target_xx

target_xx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z gra Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, konsola z RGH, gra na pendrive i wyskakuje " nie autoryzuje dysku" co jest grane? wszystkie gry wczesniej smigaly, przerabiane Iso2God a tutaj problem! nie mam naped! pomozecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. qtos

qtos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miałem dokładnie ten sam problem tyle ze z grą Fable 2 i nie wiem jak to się w zasadzię stało bo próbowałem już każdego sposobu... przerabiałem gre exiso, do god, czyściłem pamięć podręczną i za którymś razem sama poszła i od tamtej pory nie mam już żadnego problemu

5. target_xx

target_xx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za pomoc! napisalem do goscia zobaczymy co odpisze, i jakiekolwiek rady prosze pisac dzieki

6. hatsumoto

hatsumoto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, miałem ten sam problem z tą grą, oraz z Dragon's Dogma. Udało mi się znaleźć przyczynę. Jakiś czas temu kupiłem nagrywarkę liteon ihas żeby móc nagrywać gierki z xgd3, zgodnie z opisem miała ona mieć już wgrany firmaware d tych celów. Nagrałem nia GOW 3, ME3, WIEDŹMINA i parę innych z tym że wyskakiwał mi zawsze komunikat turncate lub overburn, robiłem turncate. Wszystkie gierki działają do dziś, przy Ghost Recon zrobiłem to samo i niestety wywalało błąd autoryzacji dysku, zmarnowałem trzy płyty. Wgrałem jeszcze raz firmware według instrucji, nagrałem grę i śmiga bez problemu, żadnej zwiechy czy głupich komunikatów. To samo miałem z Dragons Dogma. Jeżeli chcesz wiedzieć czy masz poprawnie wgrany firmware to włóż czysta płytę, imgBurn powinien pokazywać ponad 8,7GB wolnej przestrzeni, w przeciwnym wypadku napęd ma źle wgrany firmaware. Jeżeli nie masz nagrywarki ihas to nie nagrywaj, szkoda płyt.

Przed wgraniem firmware radzę wejść do biosu i ustawić opdję "IDE" dla napędu, inaczej może wystąpić błąd podczas ładowania.

7. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ale on mówi o RGH

8. hatsumoto

hatsumoto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0