1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie będzie kooperacji w kampanii Modern Warfare 3 oraz Pierwsze szczegóły Spec Ops (S

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Szpaner94, Maj 28, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Jak widać radość z tego, że w Modern Warfare 3 pojawi się kooperacja w kampanii była przedwczesna. Jak donosi Robert Bowling za pośrednictwem swojego twitter'a, słowa Glen'a Schofield'a ze Sledgehammer Games zostały źle zrozumiane i chodziło tylko o Spec Ops (Operacje Specjalne) i jego całkowicie nowe funkcje oraz tryby.

No cóż... Szkoda, że kampanii nie będzie można przejść razem z kolegą. Zawsze to byłby dodatkowy plus dla nowej odsłony Call of Duty.​

Nie będzie kooperacji w kampanii Modern Warfare 3 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

Tryb kooperacji zawarty w Modern Warfare 2 o nazwie Spec Ops spodobał się na tyle graczom, że Infinity Ward oraz Sledgehammmer Games postanowiło umieścić go ponownie w kontynuacji, ale z kilkoma nowymi "bajerami".

Zacznijmy od tego, że w trybie tym pojawi się ranking sieciowy oraz system rozwoju naszej postaci. Niestety nie wiadomo jak to będzie wyglądało, ale można przypuszczać, że będzie to przypominało customizacje z trybu multiplayer. Kolejną rzeczą jest nowy tryb rozgrywki o nazwie Survival, który będzie polegał na przetrwaniu fal z nadciągających do nas przeciwników. Wszystkie Fale w przeciwieństwie do normalnych misji Spec Ops będziemy "odpierać" na mapach z trybu multiplayer.

No i to wszystko jak na razie... Podobają Wam się "nowości" jakie pojawią się w Spec Ops?​

Pierwsze szczegóły Spec Ops (Survival) - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    No niestety acti a przede wszystkim IW tym razem sie znowu nie popisalo. 2 lata po wypuszczeniu MW2 nie zanosi sie na jakies szczegolne zmiany i rewolucje w MW3 a szkoda.

4. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co nie zmienia faktu, że liczba sprzedanych egzemplarzy znowu pobije wszystkie inne gry na rynku;]

5. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    Znaczenia w tym przypadku to zadnego nie ma. To tylko swiadczy o tym ze ludzie kupujac ta gre godza sie na to zeby rynek gier stal w miejscu bo kolejny CoD nie wnosi nic nowego poza zmienionymi mapami, perkami, bronmi itp. Ludzie nabieraja sie i placa nie male pieniadze po prostu za kolejny expansion pack.

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wielka szkoda. Na pewno kampania byłaby bardziej klimatyczna i porywająca od pozbawionych fabuły Spec Ops.

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Lipa, Black Ops na początku też miało mieć w kampanii kooperacje, a jak zwykle gówno z tego wyszło.

8. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Za to dostaniemy coś na wzór zombie, mi to pasi ;]

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wielka szkoda, liczyłem na dobrego coopa w kampanii.. Spec opsy mogą byc takie jak były, byleby było ich duuużo więcej.

10. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Dokładnie, ponieważ ja po przejściu spec-opsów w MW2 na weteranie miałem ich serdecznie dosyć gdyż znudziły mi się :)

11. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    kurdeeeee. ale szkoda że nie bedzie co-opa w singlu!!! ****!!

12. ChybeQ

ChybeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    A tak sie napaliłem na Co-op z Hextorem :(

Zobaczymy jakich rzeczy jeszcze nie dodadzą do kampanii..

13. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    On uwaza ze ta gra to "crap" takze sie drugi raz rozczarujesz bo pewnie z Toba nie zagra. Ja bym nie gral w gry ktorych nie trawie lub dostaje po pupie :) :)

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Granie ZE znajomym, a granie PRZECIWKO noobom to dwie różne rzeczy. Nigdy tej gry nie kupię ze względu iż ma najbardziej zwalone multi jakie świat widział, ale co-opa przejdę podobnie jak spec-ops i kampanie. Na konsoli na splicie - i jeszcze jedno. Nie znasz mnie - to nie oceniaj. Chyba że jesteś bogiem i wiesz lepiej co lubię, a co nie. Bo równie dobrze mogę zaraz napisać że lubisz chłopców...

@Down

Tak jak Ty z najazdami na mnie... Nie wiesz jak gram to się nie wypowiadaj... A jak jesteś hardy to zapraszam na PC na Cod'a 4 - 1on1 zagramy na co chcesz, na jakiej mapie...

15. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kogo nazywasz noobami? Tych, co ci łoją dupsko w rozgrywce sieciowej? Wyznajesz zasadę 'jestem pr0, a ci co mnie zabijają to nooby'. Pewnie zawsze desperacko szukasz wytłumaczenia, jak ktoś cię zabił.
    Jesteś już po prostu żenujący i śmieszny z tymi najazdami na CoD'a.

16. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Dla towarzystwa zyd dal sie powiesic" co do reszty to luknij na moja sygnaturke, ten zolty napis.

Co do tematu to pewnie nie raz jeszcze pojawia sie jakies informacje nieprawdziwe lub wymyslone przez konkurencje.

17. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Świetnie się uzupełniamy :) Co do 1v1 to w ogóle nie gram PC. Zresztą, mój 'świetny' internet w chwili obecnej mi na to nie pozwala.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum