1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie będzie trybu kooperacyjnej kampanii w Call of Duty: Black Ops

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Szpaner94, Wrzesień 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odkąd tryb Operacje Specjalne pojawił się w Call of Duty: Modern Warfare 2 z możliwością zaliczania poszczególnych misji w kooperacji z drugim graczem, spekulowało się o opcji wspólnego przechodzenia głównej kampanii w kolejnej części serii. Niestety najnowsze doniesienia zaprzeczają tym plotkom.

W tej sprawie wypowiedział się Dan Suarez, jeden z producentów gry Call of Duty: Black Ops. Jak wynika z jego wywiadu udzielonego Gamertag Radio, nie będziemy mogli przejść całej kampanii razem ze znajomym. Po raz kolejny ma to być doświadczenie skierowane tylko i wyłącznie dla jednego gracza, a zmienić to się może co najwyżej dopiero w następnej odsłonie cyklu.

Iskierkę nadziei pozostawia jeszcze stwierdzenie Suareza, że dwuosobowej kampanii „nie dostaniemy w tym roku”. Czyżby zatem twórcom chodziło po głowie wydanie za kilka miesięcy dodatku DLC zawierającego możliwość przejścia całej przygody ze znajomym? Oczywiście jest sporo fantazjowania w takim spekulowaniu, gdyż prawdopodobnie do tego nie dojdzie – zawsze jednak pozostaje małe ziarenko niepewności.

Kampanię w Call of Duty: Black Ops znowu skończymy tylko w pojedynkę

Wszystko wskazuje na to, że jedyną formą kooperacji w Call of Duty: Black Ops będą znowu pojedyncze zadania bez konkretnej otoczki fabularnej, choć w tym temacie wciąż ujawniono póki co stosunkowo niewiele. Ostatnio mieliśmy nawet do czynienia z prawdziwym wysypem informacji dotyczącym trybów wieloosobowych, ale większość z nich dotyczyła innych aspektów multiplayera.

Oprócz tego tradycyjnie możemy liczyć na możliwość rozgrywania potyczek nawet z trzema znajomymi na podzielonym ekranie, choć tym razem jest szansa także na dołączenie botów do zabawy. Z początkiem września potwierdzono bowiem, że przed przystąpieniem do sieciowych rozgrywek będziemy mogli trenować właśnie z postaciami sterowanymi przez SI.

Przypomnijmy, że premiera Call of Duty: Black Ops jest zapowiadana na 9 listopada równocześnie w Stanach Zjednoczonych i Europie. Gra ukaże się u nas tego samego dnia za sprawą dystrybutora Licomp Empik Multimedia i można ją już od dłuższego czasu zamówić w naszym sklepie. Pecetowa wersja jest dostępna w cenie 119 złotych, podczas gdy konsolowe edycje można zakupić za 209.90 złotych. Najwięksi fani mogą też złożyć zamówienie na bardziej dopakowane zestawy – Hardened Edition za 329.90 złotych oraz Prestige Edition za 569.90 złotych.​

Źródło : Nie będzie trybu kooperacyjnej kampanii w Call of Duty: Black Ops | Wiadomość 2010-09-13 10:50:57 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No jeszcze parę dni do premiery ale wracając do tematu no niezbyt mi się podoba brak co-op ale cieszę się z tego że [chyba] można grać z botami.

4. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    hmm... parę dni?? z tego co wiem gra wychodzi w listopadzie wiec to jeszcze trochę czekania.
    No szkoda że zrezygnowali z co-op bo to była niezła zabawa grac z kumplem, te emocje podczas wspólnej gry;D

5. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Wielka szkoda lubiałem grać z bratem i kolegami w CoDa co-op myślałem że tu też będzie

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    halo, ludzie?
    Będzie co-op ale nie będzie posiadał osobnej fabuły...

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    A już powoli się przekonywałem do zakupu, właśnie z powodu kampanii w co-op jak to było w WaW.
    "Ciekawym urozmaiceniem jest też odrębny czteroosobowy tryb kooperacji (z opcją dwuosobowej gry na jednym ekranie)."
    "tryb kooperacji w kampanii dla 4 graczy jednocześnie!" - opis z aukcji na allegro :p

8. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cienko... Treayarch ma u mnie wielki plus właśnie za kooperację która odgrywa ważny element w CoD:WaW . Fajnie grało się z bratem w Nazi Zombie oraz kampanie. Podwójne emocje ;) A samemu? Hmm... To nie dla mnie. Ja nie kupuje Coda tylko dla multi, dla mnie ważny tryb dwóch graczy, bo nie lubie jak jeden patrzy, a drugi gra. Tym bardziej, że to konsole, a konsole stawiają na zabawe dla kilku graczy jednoczeście na jednym ekranie. Może nadrobią to botami które będą towarzyszyc nam w Split Screen... Ale...

9. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Też jestem zawiedziony, ale singla na pewno przejdę.

10. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jeśli chcesz dużo co-opa to kup sobie grę do tego przeznaczoną, np Army of Two
    A w Call of Duty zawsze był najważniejszy single i multi. (choć dla mnie i tak jest na odwrót) Co-op to tylko dodatek który i tak będzie w BO...

11. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli chodzi o mnie, to Army Of Two i inne gry z kooperacyjnym mam na X360. Jarasz się tylko multi. Dla mnie COD idzie w strone kooperacji, bo ile razy w rok w rok to samo? Tylko strzelanie się w sieci, prawie bez zmian. W następnej cześci Call of Duty doświadczymy Split Screen online, tak jak to było w 3:) Jeśli chodzi o multi, to Treyach i IW nie mają już tyle pomysłów, co na początku. Only Co-op

12. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Bo multi to multi. Zawsze będzie najważniejsze dla twórców bo to dzięki temu trybowi gry się najlepiej i najdłużej sprzedają.
    Gdyby w CoD był tylko single i co-op to ludzie by przeszli i odsprzedali i w tym momencie producent nie zarabia ;]
    A dlaczego miliardy ludzi gra w CSa? Przecież to tylko multi?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum