1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie będzie trybu multiplayer w Mass Effect 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Grudzień 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli myśleliście o tym, że w Mass Effect 3 pojawi się tryb multiplayer, to możecie skończyć myśleć. Nie będzie go, koniec i kropka.

Nie wiemy czego się spodziewać po Mass Effect 3, jednak na pewno wiemy, że nie będzie w tej grze trybu multiplayer, co sugerowały doniesienia z maja tego roku. Jeden z moderatorów na oficjalnym forum BioWare ugasił nadzieje graczy krótkim tekstem:

Source

Fck a już marzyłem o multi w tej grze które wciągnęło by mnie i zaczął bym grać na Xbox Live, a tak M$ na mnie za Gold'a nie zedrze :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    szczerze to multi jakos w tej grze ine widzi mi sie.... ewentualnie co-op. Single zabije wszystko co zyje ! Bioware nie zawiedz!

4. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    no w tej grze styka single :D mam nadzieje ze bedzie rownie dobra jak poprzednie czesci

5. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    I bardzo dobrze że nie będzin multi to gra stworzona do singla player . Niech sie skupią na fabule

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To miał być ? Jakoś nie wyobraża, tego sobie.

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jeden Shepard stanowczo wystarczy :p

8. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    W sumie to jedyna część w trylogii gdzie multik mógłby powstać i nie gryzł się by jakoś z fabułą. Można by wprowadzić walke na ziemi ludzie kontra armia zbieraczy i tyle. Choć myśle, że multik mógłby wyjść jak w AC. Innowacyjny i wkręcający przez pierwsze godziny po czym nudzi. Singiel jeżeli będzie tak wkręcający jak w 2 i równie grywalny i długi to zagwarantuje mi mnóstwo godzin zabawy. Przy jedynce spędziłem ponad 50 h przy dwójce ponad 120. Mam nadzieje, że tendencja wzrostowa zostanie zachowana.

9. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    eeeee... to samo wszyscy mowili o Assassin's Creed, i co? Lata 10 Altairów? NIE! Multi sie podoba? Podobno TAK (nie grałem). Wiec nie mowcie ze "single wystarczy" bo wystarczy tylko trochę pomyslec, i zrobic ciekawy tryb multi ktory wciagnie wielu sceptycznie nastawionych ludzi :p

10. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mutli w ac:b jest fatalny, nudzi sie po godzinie.

btw, w grze ktora jest nastawiona na singla, w dodatku miazdzy (wystarczy metascore luknac i zagrac) multi jest absolutnie zbedny. po zakonczeniu trylogii moga sobie zrobic spin-off'a z mp.

11. MaverickPL

MaverickPL Guest

jolziomxd: co do AC:B to kwestia gustu. Mnie tam wlasnie sie podoba, bo jest inny niz wszystkie nudnawe (jak dla mnie) FPSy.
    A co do Mass Effecta to tez nie uwazam zeby brak MP byl jakas wada. Chyba ze byl by to MP umozliwiajacy przechodzenie wspolne gry. Jedynym porzadnym plusem tej gry jest fabula, sama rozgrywka to zadna rewelacja wiec MP jakos by specjalnie mnie nie krecil.

12. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Chyba jedna z niewielu gier które mają wyjść bez multi. Teraz robi się gry pod multi żeby więcej kasy wyciągnąć .

13. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    dokładnie! niech zrobią porządną fabułę... multi i tak do tej gry nie pasuje...

14. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Single nie wystarczy dla wszystkich.Modle się o to żeby tej gry nie zj*****

15. MaverickPL

MaverickPL Guest

Planowana byla jako trylogia. Wiec fabuly raczej nie zepsuja... przynajmniej tez mam taka nadzieje.
    Gra sama w sobie jest raczej przecietna, zwlaszcza pierwsza czesc gdzie w kolko robilo sie "te same misje". Ale fabularnie jest genialna jesli ktos lubi klimaty SF.

Swoja droga chcialem kiedys kupic ksiazke z tego uniwersum, ale niestety zaden polski wydawca nie chcial wydac jej w polskiej wersji... a czytanie po angielsku bardziej mnie meczy niz sprawia przyjemnosc.

16. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    W tej grze mógł by być coop i nic więcej

17. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jakos mi by sie nie widzialo multi w ME..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum