1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie chodzą nowsze gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arnik, Październik 1, 2012.

1. arnik

arnik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętochłowice
    Witam JESTEM tu nowym użytkownikiem od dziś chciałbym was o coś zapytać ponieważ nie mam Jak na razie Zielonego pojęcia na temat xboxa otóż nagrałem gre FIFA 2013 nagrywanie przebiegło pomyślnie + weryfikacja Płytki TEZ. Gdyż wkładam płytkę do ixa to pisze mi NIE rozpoznano nośnika i ze mogę sobie nacinąć ns Y (pisze cos stan 03-80-00). Nie mam pojęcia JAK sprawdza Się LT +, ale mam dasha 2.0.13599.0. Powiedz Cie mi co mam uczynić aby działały mi te nowsze gry jak : PES 13, Fifa 13, RUN NFS. z góry dziekuje ci za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
Wczytywanie...

Poleć forum