1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie chodzi gra.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nerdox, Wrzesień 3, 2011.

1. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    Witam, mam problem tegu typu że nie chodzi mi Need for Speed Hot Pursuit. Moja konsola jest przerobiona ma przeróbke Lt+ 1,9 i jak chce uruchomic gre to mi konsola jej nie wykrywa. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxtro

maxtro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    inne gry działają ? sprawdzałeś na innej konsoli ? Przestała działać od razu po wypaleniu czy grałeś grałeś i przestała chodzić ?

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie działa, bo masz lt 1.9. Wgraj najnowszy dash i 1.91, przeskanuj abgx - będzie działać.

Wczytywanie...

Poleć forum