1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie czyta dysku ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez totek, Luty 4, 2010.

1. totek

totek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy więc jeśli napisze cokolwiek źle to przepraszam.
    Mianowicie odebrałem wczoraj konsole jest to Elite 120 jasper, konsola zostałą przerobiona najnowzszym extremem, kiedy wsadzam orginalna gre nie ma problemu, natomiast przy odpalaniu kopii zapasowych wyswietla mi sie komunikat o aktualizacji i nie odpala, po wyciagnieciu dysku wszystko jest ok gry chodza itd...., co moze byc przyczyna problemu?? z dyskiem kopie nie chodza natomiast po wyciagnieciu go pieknie pali wszystko? jakies pomysły?? z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Musisz zaktualizować dasboard w konsoli
    wszystko masz opisane tutaj:
    http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktu...fline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html

co do dysku to wszystko jest z nim OK.
    Poprostu jezeli sie odpala nowe gry(majac podpiety dysk twardy) to musisz miec najnowszy dash
    w konsoli zainstalowany.
    Natomiast jeżeli nie masz podpietego dysku(tak jak napisałeś)
    to wtedy gry dzialaja bez tej aktualizacji

jak coś pomieszałem,to proszę mnie poprawić:)

Wczytywanie...

Poleć forum