1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie czyta gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dumny, Czerwiec 21, 2011.

1. dumny

dumny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam posiadam konsole xbox360 przerobiona i iExtreme1.5 wczoraj sciągnołem grę Mortal Kombat.
    Po włozeniu płyty do napedu wyskoczyło pytanie o aktualizacje ,ale z płyty sie nie dało wiec zrobiłem to z usb pobierając ze strony misrosoftu .
    Aktualizacja ukończyła się powodzeniem jednak przestał czytał kopie gier tylko wyświetla jaki dysk dvd z filmami. Co robić pomocy przepraszam za błedy ale pisałem szybko

2. Lotnik421 Xbox One

3. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Jak wgrałeś najnowszego dasha, to tak jest. Najnowszy usuwa fw z napędu i wgrywa orginalne. Teraz pozostaje ci tylko wgrać fw od nowa.

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Popsułeś trochę musisz wgrać od nowa przeróbkę a jeśli nie masz dvd-key to sam sobie nie poradzisz.

5. dumny

dumny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A wiecie moze gdzie można przerobić w krakowie albo w kielcach

6. Helid

Helid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: