1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie czyta gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukeN, Czerwiec 3, 2010.

1. lukeN

lukeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Mam najnowszą grę z serii UFC. Niestety gra na mojej konsoli nie chodzi. Byłem u kolegi i wszystko działało. Czy to dlatego że kupił xbox'a w poniedziałek a ja w październiku ubiegłego roku? Jeżeli tak to powiedzcie co musze sobie wgrać i z jakiej strony, aby wszystko było ok, a gra działała.

Z góry dziękuję ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwsza rzecz co sie pojawia jak wkładasz płyte. Prawdopodobnie bedziesz musiał użyć activate.iso bo kolega ma przeróbke LT 1.1 a Ty jakąś starszą. Opisz dokładniej sytuację.

4. lukeN

lukeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    A więc tam gdzie zawsze klika się aby odtworzyła się gra jest obrazek z gry. U mnie go nie ma, Pisze jakąś chwilę że "czyta napęd" ale tylko chwile a nie słychac aby konsola pracowała jak zawsze gdy wkładam jakąś grę.

Jeżeli to active pomoże to było by dobrze tylko skąd moge to pobrać i jak wgrać na konsole?

Wczytywanie...

Poleć forum