1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie czyta mi gier POMOCY

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fusiek4, Marzec 24, 2013.

1. fusiek4

fusiek4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam kupiłem xboxa i koleś mówił, że ma wymieniony napęd i konsola była banowana moje pytanie brzmi tak:
    Czy da się coś zrobić, aby konsola czytała płyty na nowym napędzie ?(sorawdzałem to filmy odtwarza oryginalne, ale nie czyta gier zostaje na logu xbox360)
    Pozdrawiam Fusiek4.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Napęd nie ma prawidłowego DVDKey.
    Trzeba odczytać go z oryginalnego napędu (lub płyty głównej) i wgrać razem z firmwarem do napędu.

1 osoba to lubi.
  4. fusiek4

fusiek4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jak takie coś zrobić nie mam starego napędu ; (

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Oddaj do serwisu, klucz trzeba wyciągnąć z pł. głównej przez rgh. Inaczej gry nie będą działały.

Wczytywanie...

Poleć forum