1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie czyta nie których gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koziel, Styczeń 20, 2013.

1. koziel

koziel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Mam konsole z konca 2008 roku ma LT 3.0.
    Stare gry mi śmigają jedna z najnowszych to fifa street mowie o piratach.Z orginałek smiga dance central 2 i kila innych gierek. Kupilem ostatnio orginalna forze horrizon i mi kaze przetrzeć ściereczką i tyle z grania... Koleś któremu oddałem do przeróbki mówi że to wina lasera ale jakoś średnio był przekonany.Jak nagrał na dysk mówił że smiga.
    Czy to na pewno moze byc wina lasera? Jeśli większość gier czyta bez problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    może laser brudny przeczyść może pomoże.

Wczytywanie...

Poleć forum