1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie czyta nowej gry na Rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomekasles, Luty 27, 2016.

1. tomekasles

tomekasles Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Jestem tu nowy i nie moglem znaleźć konkretnego info. Mam konsole ktorą kupilem bratu. Ma juz wgrane RGH i na dysku bylo juz kilka gier. Brat kupil sobie kilka uzywanych ori gier i nie bylo z nimi problrmu. Dzis kupile nowy sensor kinect. Po podlaczeniu i uruchomieniu wyskoczyla aktualizacja, to dalismy zeby zrobilo choc konsola nie jest podłączona do sieci. Po wrzyceniu gry kinect adventure w roznych momentach wywala ze jest blad plyty i trzeba wtcztscic miekka sciereczka...raz juz mozna zagrac a nastepnym razem przy ladowaniu gry wywala. Nie da sie tez zgrac na dysk...najwiecej doszlo do 22% plyta jest nowiutka a te co kupil ori sa porysowane i nie ma problemu. Moze to wina oprogramowania ? Moze ktos mi pomoze . z gory dzieki..

P.s sorki za błedy ale piszez tel.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Winna jest płyta, pobierz tą grę i probkem z glowy

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

4. tomekasles

tomekasles Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale mam oryginalna nowa plyte..nie pobieralem z neta gier bo nawet nie wiem skad...

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Co z tego ze nowa, jest wadliwa. Popatrz na olx za 5zl ją kupisz

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum