1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie czyta plyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez p4bl0, Kwiecień 17, 2011.

1. p4bl0

p4bl0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wczesniej nagrywalem img burnem plytyy i mi je czyta i ostatnio nagralem call of duty jakies i assasin cred jakiegos i mi wyskakuje ze nie moze odczytc pkyty w konsoli o co chodzi moze to byc spowodowane takim czym ze kiedys jak nagrywalem to ustawilem cos w img burn w opcjach driver zanim nagrywalem gre czy to jest konieczne czy cos jest innego ?? chyba to nie wina napedu bo te stare brudne porysowne plyty czyta :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. p4bl0

p4bl0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nagralem teraz cd clone i nic dalej a moze jest spowodowane ze jakis path musze dograwac do gry mam przerobke lt plus 1.1

Wczytywanie...

Poleć forum