1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie czyta płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez boxuser, Styczeń 14, 2012.

1. boxuser

boxuser Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam starszą wersję konsoli xbox 360 arcade, do której został dokupiony sensor kinect i dysk twardy. Oczywiście wszystko zostało
    zakutalizowane i wszystko działało jak należy. Problem pojawił się, gdy kupiłem Forze 4, gra została zainstalowana na dysku ale nie chce odpalić.
    Xbox miał wymieniany napęd latem 2011 roku na nowy, nie przerabiany. Pytanie brzmi czy jest to problem akutalizacji systemu, czy też może czegoś innego?
    Jeśli jest to problem związany z aktualizacją to co mogę zrobić, aby zagrać w Forze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Oski918

Oski918 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    A próbowałeś uruchomić bez instalowania?

4. boxuser

boxuser Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, nawet po odłączeniu dysku gra nie odpala, podobnie mam z NFS Hot Pursuit jednak BF 2 już działa jak należy. :/

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jaki masz komunikat?

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

6. boxuser

boxuser Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nierozpoznana płyt
    Nie można odczytać płyty
    1. Przetrzyj płytę ściereczką.
    2. Zresetuj konsolę.

7. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja mam ten problem z ac revelations i ace combat assault horizon, nie wiem o co chodzi bo inne xdg3 mi działają, najnowszy dash, lt 3.0 nagrywane na płytach platinum, nagrywarką ihas 124b>524b z softem od tych płyt. Napęd mi dziwnie pyka jak wkładam płytkę, tak jakby laser przeskakiwał albo stukał o płytkę dziwna sprawa, nie wiem czy to wina sprzętu czy płyt i nagrywania

Do tego raz mi nie pokazuje obrazka z grą a raz widzi jako dysk z różnymi materiałami.

Wczytywanie...

Poleć forum