1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie czyta płyty.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Diamen, Marzec 18, 2010.

1. Diamen

Diamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Jako że dzisiaj odebrałem xboxa z serwisu , to chciałem nagrać sobie gierkę. Kupiłem płytkę Verbatim, wrzuciłem do nagrywarki "NEC ND-3520AW" i nagrałem grę Bad Company 2 za pomocą CLoneCD. Ładnie się nagrało, zero błędów to wrzucam do xboxa. Odczytuje i po chwili pisze otwórz napęd jakby wgl płyty nie było. To wrzucam dla sprawdzenia na kompa zobaczyć, to samo płyty nie widzi. Czy to wina mojej przestarzałej nagrywarki i czas na wymianę na nowa? Jeśli tak to myślicie że ta będzie dobra? NAGRYWARKA DVD RW SONY/NEC SATA AD-5240S FV SKLEP (965424316) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. lilulu22

lilulu22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Augustów/Słupsk
    Po pierwsze kupowanie Verbatimków to tak jak by chleb kosztował 1zł a ty byś kupował za 6 zł . wcześniej nagrywałem na Verbatimach Red alerta 3 i miałem ten sam problem teraz pozbyłem sie go gdy zmieniłem płytki na EMTEC 10/10 wypalanych. Jakościowo też sa dobre mam gry co maja już po 5-6 lat (plan escape turnament) czy Buldurs Gate płytki po takim czasie nie straciły danych a wyglądają jak nowe =) Przy verbatimach 8/10 miałem i 2 do kosza , nagraj jeszcze raz grę musiał jakiś błąd powstać przy nagrywaniu i nie musisz koniecznie nagrywać na verbaimach bo płacisz za firmę w/g mnie. Ja nagrywałem 5 letnią nagrywarką :D ostatnio i nie miałem problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum