1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie czyta xdg3.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marto5, Grudzień 9, 2014.

1. marto5

marto5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem konsole xbox 360 slim 250gb z 2010 roku. Według poprzedniego właściciela konsola ma lt3.0. Problem polega na tym że konsola nie odtwarza żadnych kopi gier z xdg3 zaś wszystkie z xdg2 chodzą bez problemu. Gry nagrane z xdg3 na drugiej konsoli działają bez zarzutu. Nagrywałem też pod lt2.0 i też ten sam problem tzn. gdy włączam grę z xdg3 to wyskoczy czarny ekran i wróci do dasha. Dashboard jest najnowszy, zaktualizowny online. Proszę o pomoc. Napęd to liteon 9504.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marto5

marto5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. marto5

marto5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Dzięki. Zamówiłem już odpowiedni laser ze zworką, zobaczymy czy pomoże wymiana.

6. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ja mam taką teorię. Konsola była przerobiona na LT 2.0. Została podłączona do neta i złapała "cichą" aktualizację. Wszystkie objawy się zgadzają. XDG2 wtedy chodzi a XDG3 już nie. Rozwiązanie? Flesh na LT 3.0.
    Mogę jednak się mylić. Daj znać czy wymiana lasera pomogła.

7. marconik

marconik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wymiana lasera nie ma nic do rzeczy. Wgraj inny flash do ihasha

8. marto5

marto5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak wspomniałem zamówiłem już laser więc od tego spróbuje. Jest to tańsze rozwiązanie niż flash lt3.0. Też na początku na to stawiałem, lecz wiele osób na różnych forach też uważało że to może być laser. Laser sam bez problemu wymienię, zaś flash napędu muszę komuś zlecić gdyż nie mam sprzętu do przeróbki potrzebnego. A co do flashowania ihasha to nie do końca rozumiem, gry nagrał mi brat ihashem. Wszystkie gry działają na jego konsoli a na mojej nie. W czym pomoże zmiana firmware w ihashu.

9. marto5

marto5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wymiana lasera nic nie zmieniła, więc jak mniemam pozostaje kwestia flashu lt3.0. Może wie ktoś gdzie można by wgrać takowy firmware w okolicach Kraśnika lub ewentualnie w Lublinie?

Wczytywanie...

Poleć forum