"Nie da się odczytać dysku" - Fifa 14.

Jasiekkk

Świeżak
Świeżak
Cześć, mam problem z Fifą 14. Gdy włączam konsole xbox 360 i chcę zagrać w Fife 14 wychodzi mi błąd "Nie da się odczytać dysku" i wychodzi mi wskazówka:
Wyczyść płytę miękką ściereczką, a następnie odpal znowu konsolę, tak robiłem, ale nic nie pomogło. Może wy mi coś doradzicie co mógłbym zrobić wiem, że mogę ją oddać do regeneracji ale może są inne sposoby. Płytę jest lekko porysowana. Fajnie by było znowu sobie pograć ;)

A i jeszcze jedno pytanie czy w takich większych sklepach typu Media Markt, Saturn, Euro AGD, mógłbym taką płytę zregenerować.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Gra oryginalna ??
Pamięć podręczną dysku czyściłeś ??
Płyta zrysowana ??

Są firmy zajmujące się regeneracją ...w euro, satrurn czy mm chyba nie bardzo.
 

Jasiekkk

Świeżak
Świeżak
Płyta jest oryginalna. Miałem ustawiano pionowego xbox'a i go przewróciłem, a była odpalona gra.

To mam szukać w takich mniejszych sklepach?
 

Hardkooro

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie jest to spowodowane tą uszkodzoną płytą. Sprawdź na innej konsoli, jeżeli masz taką możliwość czy działa. Jeśli nie działa, na allegro wiele jest opcji do regeneracji płyt. Mój kumpel kiedyś skorzystał i wszystko było git więc jct też spróbuj.
Pozdrawiam :)
 

Jasiekkk

Świeżak
Świeżak
Możliwości takiej nie mam :/

Spróbuje ją zregenerować tylko nie wiem dokładnie gdzie :/
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie baw się w regenerację, napisz do EA Polska, dostaniesz nowa grę.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

dragon1493

Banned
No pewnie ze to wina uszkodzonej plyty, jezeli konsola stala pionowo i ja przewrociles gdy w napedzie byla plyta to sie zaloze ze masz na niej wyrysowane kolo przez naped.

Tylko regeneracja pozostala, a na przyszlosc trzymaj konsole w poziomie i staraj jej sie nie ruszac gdy plyta jest w napedzie ;)
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Płyta jest oryginalna. Miałem ustawiano pionowego xbox'a i go przewróciłem, a była odpalona gra.

To mam szukać w takich mniejszych sklepach?
przerabiełaem ten tamet z assasin 3 po przeczyszczeniu płyty nic nie dało 1 i podsstawowa zasada (NIE RUsZAJ XBOXA GDY JEST WŁĄCZONY)
 

Do góry Bottom