1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie da się otworzyć NAT

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez dominik490, Lipiec 16, 2014.

1. dominik490

dominik490 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Mam problem odkąd zmieniłem dostawce internetu. Od tamtej chwili nie moge się z nikim połączyć do grupy ani gry. Próbowałem otwierać porty(napewno wszystko dobrze robiłem ze stroną portforwarding.com) a także resetować router. Nic to nie dawało. Wyłączałem nawet firewall, ale nic to także nie dawało. Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić? Czy to wina routera czy czego? Kiedyś przed zmianą dostawcy miałem Neostradę z liveboxem i po otwarciu portów NAT był otwarty i łączyłem się z wszystkimi. Znajomi mają ok wszystko ze swoim netem bo łączą się ze sobą. Mój router: TP LINK TL-WR740N. Jak myślicie wina routera czy czego? Jak coś NAT jest cały czas STRICT i na 360 i na ONE. Dodam że przeszukałem prawie całego neta i nie moge rozwiązać tego problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dostawca blokuje p9rty nie uda ci sie otworzyć

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Poproś dostawcę o doblokowanie portów , bo masz problem z graniem online , jeśli masz tp linka spróboj otworzyć porty które są odpowiedzialne za xbox live.
    Porty sieciowe konsoli Xbox | Porty sieciowe konsoli Xbox 360 | Porty sieciowe usługi Xbox Live

5. dominik490

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już pisałem- otworzyłem te porty w routerze a NAT dalej nie jest otwarty. No cóż jak będę miał czas do zadzwonie i pogadam. Chodzi o te porty: Port 88 (UDP)
    Port 3074 (UDP i TCP)
    Port 53 (UDP i TCP)
    Port 80 (TCP) .

A i jeszcze mam pytanie skoro nie moge miec otwartego natu przez to że ISP blokuje to znaczy że nawet jak w routerze otworze to nie będzie otwarty?

6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak jak piszesz :) ja na x360 mam nat otwarty a na XO moderate i nie wiem o co kaman ;) ale wszystko smiga takze git ..a strict to niestety już problem

7. dominik490

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na X One masz jeszcze 2 inne porty do odblokowania 4500 i jwszcze jakis.
    A i czy jak bede dzwonil to mam podawac ip konsoli czy jak. Bo przeciez gosc chyba musi wiedziec dla jakiego ip to trzeba zrobic

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    DOSTAWCA Internetu przecież nie zna twojej sieci oraz ona go nie interesuje. Interesowac go może co najwyzej adres ip zew

9. dominik490

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprawdziłem że mam wewnętrzne IP

10. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia: