1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie do wiary: Treyarch pracuje nad kolejnym Call of Duty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Sierpień 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Raczej nikogo z Was to nie zaskoczy, ale i tak trzeba o tym wspomnieć: nowe Call of Duty od Treyarch już się tworzy.

A wiemy to z ogłoszenia o pracę, jakie Treyarch zamieściło na swojej oficjalnej stronie internetowej. Studio poszukuje ludzi, którzy mieliby zająć się trybem multiplayer i posiadają wiedzę o uniwersum Call of Duty. Wniosek jest chyba oczywisty.

Dobrze znamy politykę Activision - najpierw Call of Duty od Infinity Ward, a rok później edycja stworzona przez Treyarch - więc nie powinno być żadnych wątpliwości. Black Ops 2 już się robi, premiera na początku listopada 2012 roku.

źródło: â�˘â�˘ Nie do wiary: Treyarch pracuje nad kolejnym Call of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lubię serię Call of Duty, ale ile jeszcze można ciągnąć na tym silniku graficznym ? Jeśli rzeczywiście powstaje nowa część, to na 100% wrzucą stary engine graficzny.

4. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    activision jeszcze przez conajmnie 5 lat będzie robić coda na tym samym silniku
    zamiast zrobić 1 coda na 2 lata lecz już inny niż poprzednik to będziemy dostawać jedno i to samo co rok
    tylko ile jeszcze można w takie coś grać przy konkrencji?

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Czy aby na pewno Black Ops 2? Mam co do tego mieszane uczucia, no ale my raczej z tym nic nie zrobimy więc narzekania na nic.

6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Lepiej niech sie zabiora za gierki na kalkulator, a nie za cody...

7. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W gruncie rzeczy to prace nad jedną odsłoną CoDa trwają 2 lata, mimo wszystko dostajemy wciąż tą samą grę.

8. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    nie no.. jezeli to mialo by byc na tym samym silniku to porazka jak dla mnie...

9. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jakiś czas temu modne były podpisy na m.in. forach
    "98% graczy uważa że w grze najważniejsza jest grafika, jeśli ty należysz do tych 2% wklej to do swojego podpisu". Bazując na liczbie podpisów, można byłoby przypuszczać że mamy tak wyrozumiałych graczy że to 98% to gracze którzy nie zważają na grafikę. Teraz widać że to było tylko do szpanu, jak czytam newsy po raz enty o grafice w Call of Duty to mnie mdli...

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Taa, był o tym też stosowny demotywator, pozwolę sobie go przekształcić na potrzeby wypowiedzi: "90% statystyk w internecie jest zmyślonych, zresztą, ta też" A ja nie mam zamiaru kolejny raz wywoływać wojny odn. silnkia i zachłanności Acti. Uważam że po MW3, który i tak pobije rekord sprzedaży MW2 i BO z palcem w nosie, powinni zrobić przerwę trochę dłuższą pomiędzy CoDami i zrobić nowy silnik, zrobić rewolucję, taką samą jak zrobił CoD4. Ale niee, wydamy CoDa od Treyarchu w 2012 a w 2013 MW4 bez najmniejszych zmian.

11. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jestem tego samego zdania że po MW3 powinni zrobić przerwe dłuższą, ale na litość Boską ile można w kółko to samo pisać że 'grafika w CoD beee/fuuu' ?

12. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem co masz na myśli. Ja nie mam specjalnych obiekcji jeśli dobra gra ma słabą grafę, powiedzmy taki Fallout 1 i 2. Inna sprawa jest dla mnie w przypadku COD. Zbijają na tym ogromne pieniądze i wiedzą, że ludzie kupią kolejną część bo mamy: ciekawą fabułę, filmową "epicką" akcję i interesujący system rozgrywki. Z tego powodu nie mają nawet zamiaru inwestować w badania nad nowym silnikiem graficznym, tylko walą lekki retusz starego trupa. Do tego piszą nowy scenariusz, poprawiają trochę multi i mają grę. Dla mnie to już jest irytujące, że robią te gry jak w fabryce. Jeszcze trochę i ta seria zdechnie gdy nawet fanom przeje się ten "odgrzewany kotlet w nowym sosie". Nie zrozumcie mnie źle, lubię CODa bardzo, ale takie mam zdanie na ten temat.

13. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    O kurde, to już jest żenada, spójrzcie. Call Of Duty 4 wniosło dużo nowych rzeczy i usprawnien do serii, Call Of Duty 5 praktycznie kopia czwórki tylko przeniesiona w czasy II wojny światowej, MW 2 jakby nie patrzeć również wniosło dużo do serii, killstreaki, usprawniona grafika troszeczke, żwawa filmowa akcja, Black Ops, praktycznie kopia mw 2, według mnie nawet pogorszona, według mnie, możecie mnie wyśmiać ale MW 3 też wniesie dużo do serii, nie pod wzgledem grafiki chociaż może i też, ale nowe tryby, killstreaki, to następne call of duty to będzie równiez pogorszona wersja MW 3 tylko że od Trearchu, żenada i tyle.

14. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mnie mdli natomiast ta sama od 4 lat grafika. Taka kartonowa. Tym na prawdę można zacząć rzygać. Ja natomiast mogę się założyć o to, że żywot tej serii dobiega końca. I niedługo uświadczymy epicki koniec. Każdemu graczowi na świecie tak się przeżre ten sam schemat, że postanowią dać sobie spokój. Pazerności Kotticka nie ma końca.

15. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Tak tylko mówicie o grafice na silniku ale silnik to nie tylko grafika ,ba grafika to 50% wszystkiego. Nowy silnik daje ogromne możliwości jeżeli chodzi także o fizykę ,operację związane np.z pogodą ,więcej efektów specjalnych np. kurz , dym , odłamki itd. Silnik Cod'a to przeżytek ogranicza się do tego co widzieliśmy w COD 4 czyli strzelanie trochę dymu słaba fizyka ,lecz panowie od Cod'a bardzo dobrze nas mylą robiąc grę z bardzo szybką rozgrywką gdzie nie zważamy na takie rzeczy uwagi, dlatego sądzę iż śladami BF 3 i Frostbite 2 IW powinno zrobić nowy silnik.

16. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    głupoty gadacie. Cod i tak sie sprzeda. Rynek musi być nastawiony na zysk, a kottick sam przyznaje że dla niego liczy sie kasa bo to biznes. A wasze narzekania ze nic sie nie zmienia sa smieszne i tyle ;) a i tak kolejny cod sprzeda sie coanjmniej tak samo dobrze wiec ?

17. Shanga

Shanga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    heheh a podobno maja cofnac sie i stworzyc cos o tematyce 1 badz 2 wojny swiatowej gdzies to tu na forum czytalem ale jak to sie muwi pozyjemy zobaczymy a nie spuszczac sie jak jeszcze gra nie wyszla hehe bo to tak samo jak laski nie przeleciec a juz sie spuscic :)

18. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    No ja, nie spodziewałbym się tego po Activision [ironia mode off]. Dlaczego oni doprowadzają do autodestrukcji mojej ulubionej serii FPS... do tego jeszcze Treyarch który to przy okazji Black Ops pokazał jak nie umie robić gier (ogólnie gra zła nie jest, tylko kuleje od strony technicznej).

19. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A mnie to mało obchodzi... Gry od Treyarch już nie kupie po niewypale jakim był Black Ops. Pozostaje nadzieja w IW i kupowaniu CoDa co 2 lata chyba że MW3 też zawiedzie... wtedy zostaje BF3 i CS GO :)

20. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Wielu na to czekało, tym razem nie napiszę nic... negatywnego! Ffffff... spokój. Mój wymyślony psychiatra kazał mi okazywać miłość i spokój i być asertywnym wobec innych osób. Tak więc... kolejne Call of Duty od Treyarch na pewno będzie dobrą grą.

Peace & Love!

21. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym powiedział że raczej tak nie będzie, z racji, że CoDy które robiło "pełne" Infinity Ward były w pewien sposób przełomowe. Wnosiły coś nowego, aż z chęcią się na trailery patrzyło. Teraz, resztki "IW" jak i Treyarch tylko odgrzewają kotlety wydając pakę skryptów z dodatkiem kilku map i nowych nagrań dialogów. Acti od kilku lat leci na ilość nie na jakość, a jak już chodzi o ilość - to pieniędzy. I żeby nie było - nie opowiadam się za DICE, bo wielce prawdopodobne jest że nie kupię żadnej z konkurujących gier w tym roku.

A teraz koniec offtopa i wracamy do tematu :D Każdy jeden gracz który miał jakakolwiek styczność z serią przynajmniej od roku 2007 mógł powiedzieć że to Treyarch zrobi kolejną część. Zwłaszcza że Śledźhammer zrezygnował z tworzenia kolejnego CoDa. Niech tam robią, nie przeszkadza mi już ten silnik, ta grafika, bo wiadome jest że tego nie zmienią skoro i tak im kopie z półek schodzą. Niech bugów nie będzie. Niech optymalizacja będzie dobra. I mapki z DLC niech będą w łatkach, których wyjdzie niezliczona ilość.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum