1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie dostałem achievmentu a przeszedłem gre?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez borciuh, Maj 20, 2009.

1. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    witam wczoraj przeszedłem całego skate i nie otrzymałem wszytkich należnych mi achievmentów.. dlaczego?
    Master Flicker 100
    Earn all Milestones
    Keep Playing 75
    Beat all Challenges
    Urban Legend 30
    Own all the spots
    dlaczego? przecież juz to zrobiłem...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kolotek

Kolotek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tak miałem z Kronikami Riddicka , Butcher Buy przeszedłem ale achiva nie dostałem .

4. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    ja miałem podobnie jak ty ze skate 2 - grałem i nie dostawałem archivementów - usunąłem zapisy z dysku i zacząłem grać od nowa i wszystko było już ok

5. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    To wy kupilicie Xbox'a by Achivy zgarniac?! ZAL
    Rozumiem jak odblokuje iles tam G fajnie jest ale nie morduje sie dla nich...!
    Gram w gre by ja przejsc i najbardziej interesuje mnie jej koniec a nie ile dostane G.

6. pajka

pajka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie przesadzaj nikt nie powiedział że gra TYLKO po to by dostać ileśtam G
    po to są achievmenty by je zdobywać tak przy okazji, a że nie działają to znaczy że coś jest nie tak. Skoro coś jest nie tak to warto to przedyskutować na forum - proste

7. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Zgadzam się z przedmówcą :D to tylko zagadnienie na temat , jest problem to sie o nim pisze. Nie zbieram nałogowo achivementów ale czasem lukne czy jest jakiś ciekawy i go wykonam. Na ogół nie mam wszystkich z danej gry ( właściwie w żadnej ) :D Podobną sytuacje jak założyciel tematu miałem z grą Juiced 2 , zresztą nadal mam nienabite achivy i dupa :D Jedyny sposób to prawdopodobnie usunięcie save'ów :D

8. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    No ja nie nabijam achiev dla G... no też ale mi głównie chodzi o gre, osiągnięcia robie wtedy gry przeszedłem wszsytkie gry które mam i dopuki nie kupie następnej to nabijam achiev... a pozatym głównym tematem było to że nie dostałem a powinnem... jak miał bym przechodzić skate jeszcze raz to by mnie szlag trafił... może kiedyś ;p

Wczytywanie...

Poleć forum