1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie dostałem propozycji na darmowe konto gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misthells, Marzec 12, 2012.

1. misthells

misthells Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie założyłem nowe konto w usłudze Xbox Live i nie dostałem darmowego golda na 1 miesiąc kiedyś zakładałem nawet 2 konta i dostałem a teraz nie hmm wiecie co może być przyczyną że już nie dostaje propozycji?? chyba że skończyła się promocja :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    3 pierwsze konta mają darmowy live na koncie

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dotyczy to konsoli,jak by tak było to każdy by zakładał nowe konto co miesiąc. :)

5. [Stuu]Squirrel_PL

[Stuu]Squirrel_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Niedaleko Gdyni
    Siema, mam to samo co autor tematu - dzisiaj założyłem konto (1) i nic nie wyskoczyło. Co się stało, czy mi to przepadło?

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nie wiem dlaczego ale jak zakładałem koleżce na jego konsoli konto na PL to też nie było, a jak założyłem na US to gitara.

7. RS2turbo

RS2turbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem,pomoże ktoś ? (tzn. nie dostałem w ogóle propozycji na darmowe konto ,wczoraj pierwszy raz konsola była podpięta do neta )

Wczytywanie...

Poleć forum