1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działa CoD BO po aktualizacji(czarny ekran)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deebo23, Styczeń 28, 2011.

1. deebo23

deebo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Troche nie grałem w CoDa BO po necie, ostatnio odpalam Xboxa i każe mi robić aktualizacje. Po niej mam tylko czarny ekran po wczytniu tej gry, można coś z tym zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    jestes piratem , ta aktualizacja odcina piratom dostep do grania online w mw2 i black ops

4. deebo23

deebo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no luz, ale ta aktualizacja jak czytałem powoduje ze gry przestały łączyć się z serwerami a mi od razu odpaleniu wyskakuje czarny ekran nie ważne czy online czy offline

5. mario546

mario546 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    MS wprowadził w nowej aktualizacji zabezpieczenie AP25 do trzech gier (call of duty BO/MW2/HALO REACH),musisz koniecznie wgrać w obraz gry zabezpieczenie AP25.Masz czarny ekran w BO bo LT+ ma takie zabezpieczenie przed graniem w gry bez sektora AP25.

6. deebo23

deebo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra, a gdzie moge znaleść te zabezpieczenie?;> i jak je wgrać? jest jakiś poradnik na forum?

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum