1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działa dłuższe trzymanie przycisków :/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fiecior, Wrzesień 17, 2013.

1. fiecior

fiecior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    N-SK City
    Mam problem ponieważ ,gdy trzymam dłużej przycisk be to reaguje jakbym go zwyczajnie nacisną :/ konsola z RGH

2. Lotnik421 Xbox One

3. italiano1984bp

italiano1984bp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bristol, United Kingdom, United Kingdom
    gdzie trzymasz ten przycisk B podczas botowania konsoli czy w grach ? mogl bys bardziej sprecyzowac soje pytanie :)

4. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    jeżeli podczas grania to weź spróbuj mocniej przycisnąć ten klawisz, jeżeli będzie dalej to samo to pad do wymiany.

5. arniioliwer

arniioliwer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam tez sam problem podczas grania jak naciskam przycisk B to raz zadziała a nie działa jak dłużej się go trzyma mam 2 pady i od razu w jednym czasie przestały działać .
    dodam Konsola z RGH i po zmianie freestyl działały i od jakiegoś czasu przestały . Czy ktoś miał to samo kiedyś dzięki za odpowiedź .

Wczytywanie...

Poleć forum