1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działa kabel HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cypis, Luty 22, 2010.

1. Cypis

Cypis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Gdy podlaczam konsole do mojego TV przez kabel HDMI nie ma dzwieku... nie jest to wina kabla czy konsoli poniewaz na TV u rodzicow działa wszystko dobrze! Gniazda w TV tez sa raczej sprawne bo podlaczam dekoder przez kabel HDMI i na wszystkich gniazdach dziala. Natomiast przez ten zwykły kabel wszystko gra tylko jakosc obrazu slaba.
    Pomoże mi ktoś w tej sprawie??

Moj sprzet to:
    - TV SAMSUNG LE32A551
    - X-BOX 360 ELITE

2. Lotnik421 Xbox One

3. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wyłacz w Xboxie w ustawieniach obrazu automatyczne wykrywalnie ustawień po HDMI. i wtedy sprawdz.

oraz co możesz zrobic, sprawdz w TV system nadawania drzwięku.
    Pokombinuj troche.

Ja np gdy podłaczam swojego laptopa hp dv6-1110ew pod hdmi do mojego Samsunga Plazmy to co podłaczenie zawsze coś jest inaczej, a to obraz jest pochylony a to drzwięk jest w kompie a nie w TV a to nie ma wogole dzwięku etc..

4. Sobota

Sobota Guest

Albo sprawdz Xboxa na innym kablu HDMI

5. patrykkorsyka

patrykkorsyka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Korsyka(Francja)
    tez pobaw sie w ustawieniach TV bo mialem ten sam problem przy swoim telewizorze a mam indentyczny w pokoju i tez podlaczalem do starszych TV i bylo oki

Wczytywanie...

Poleć forum