1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działa LT w padzie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez creative208, Grudzień 6, 2014.

1. creative208

creative208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem sobie nową obudowę do pada. I przy wymianie naruszyłem małą część od LT, zaczęło się ruszać. Okej, przylutowałem ale dalej nie dziala. RT działa, ale LT niestety nie. Teraz pytanie, czy zamówienie tej części Przycisk RT LT kontrolera Xbox 360 - Konsolowo.pl pomoże ? Czy jest jakiś inny sposób ? Czy do wymiany jest cała elektronika ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makowczyk

Makowczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zależy czy są ubytki w ułamanej częsci. Zamów ten przycisk i sprawdz, przecież to kosztuje 5zł. Od 5zł nie zbiedniejesz :D

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Rozkręca go i spr czy wgl działa ten przycisk bo albo coś się ulamalo i nie działa albo odlutowalo

Wczytywanie...

Poleć forum