1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działa mi 1600 Microsoft Points. Pomocy!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rtv2500, Październik 26, 2009.

1. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie działa mi 1600 Microsoft Points. Pomocy! ll Kosz

Witam.
    Może zacznę od razu, że moje konto zarejestrowane jest w Miami i postanowiłem sobie kupić 1600 Microsoft Points na US. I problem w tym, że jak je wpisuje to nie chcą one mi wbić, wpisuje je: wchodząc do game Marketplace-> Xbox Originals-> Gta San Andreas->Kup->Wymień Kod-> wpisuje kod, daje gotowe i wyskakuje: w tej ofercie nie można użyć danego kodu, Wprowadź prawidłowy kod.

Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Dodam że punkty były zakupione z allegro :( Co mam zrobić? Pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Oj chyba dostałeś kody na EU ;)

4. rtv2500

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wątpie, bo Europa wogóle nie ma chyba 1600 tylko min. 2100, proszę o pomoc

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    klikajac wymien kod tak jak ty to robisz to tak jakbys kod na dany dlc wymienial

wejdz w ten DLC>kliknij pobierz>powie ci ze nie masz msp>kliknij doladuj czy cos podobnego>wpisz kod

6. rtv2500

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki działa już, temat można do Kosz

7. manbot

manbot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak wiadomo najwiekszy wybor gier , filmow i dodatkow jest na PSN USA, ale aby uzywac

Jak wiadomo najwiekszy wybor gier , filmow i dodatkow jest na PSN USA, ale aby uzywac amerykanskiego sklepu nalezy miec zarejestrowane oddzielne konto z adresem USA bez wpisywania karty kredytowej aby system nie polaczyl cie z lokalizacja w Polsce. Aby kupowac nalezy wtedy poslugiwac sie tak zwanymi kartami pre-paid ( Playstation Network PSN ) ktore sa dostapne w nominalach $10 , $20 i $50 . W takie karty mozna sie zaopatrzec na roznych stronach internetowych na calym swiecie placac badz to paypalem albo przekazem bankowym. Tu znalazlem kilka przykladow ktore wedlug mnie maja najlepsza oferte, strona w PL

XBOX ONLINE 77 - XBOXONLINE77 POLSKA NAJSZYBSZY SERWIS XBOX 'A PLAYSTATION PSN WII MICROSOFT i WARCRAFT

lub na allegro: Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

, na Swiecie: 4SaleUSA - 4SaleUSA.com World's Best OnLine USA Gift cards Store. On Sale: Playstation Network PSN Card, iTunes , Xbox Live Gold Subscriptions, Wii Points, Warcraft Key and much more codes by Instant Email Delivery

albo http://www.netstrada.com/

Wczytywanie...

Poleć forum