1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działa PAD Bezprzewodowy! SLIM! Pomocy!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marcin181, Lipiec 6, 2012.

1. marcin181

marcin181 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wczoraj chciałem właczyć Pada, i nie chciał się włączyć, zmieniłem baterie potrzepałem delikatnie, i włączył się ale tylko na kilka sekund! potem raz sie włączał "kilka sekund" i wyłączał, a raz wogole nie reagował, dzisiaj już wogóle nie chce sie włączyć, Proszę o Pomoc co się z nim stało? i czy można go jakoś naprawić? Obecnie nie mam kasy na nowego Pada!

2. Lotnik421 Xbox One

3. matis9988

matis9988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gałki
    Zadzwoń do Microsoftu i powiedz co się stało. Przyjedzie kurier, zabierze pada i za dwa tygodnie przywiezie nowego.

4. marcin181

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Juz nie wiem co jest grane! dzisiaj rano znowu włączyłem pada i zadziałał 1 min i sie wyłączył. i już sie nie chce włączyć! Dodam że była synchronizacja z xboxem! a co do dzwonienia do microsoftu nie mam juz gwarancji na xboxa!

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Diody na kontrolerze nie mrugają jakoś dziwnie ? Tylko poprostu się wyłącza ?
    Może pomoże naciągnięcie sprężynek :D

6. marcin181

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj kombinowałem z tymi stykami wewnątrz koszyczka! i zdaje mi się że w tym jest problem! coś nie łączy tam! diody na kontrolerze normalnie mrugają, pad działa, można nim operować, tylko sie wyłącza po chwili jak by coś nie stykało!

Wczytywanie...

Poleć forum