1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działają gry pod LT 2.0 Hitachi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamil Słomczyński, Styczeń 24, 2012.

1. Kamil Słomczyński

Kamil Słomczyński Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam stary napęd Hitachi co za tym idzie najnowszy Flash do niego to 2.0 i powinien on odpalać najnowsze gry z płyty.
    Aktualizacje Dasha robiłem 18 grudnia. Niestety takie produkcje jak nowy Assasin czy COD MW3 nie działają. Konsola się zawiesza wyskakuje czarny ekran i miga czerwona prawa dolna dioda. Strasze gry jak LA Noire działają.
    Nagrywam CloneCD Nagrywam przez CloneCD predkość zapisu 2-2,4x LayerBreak=2133520 i opcje " zapis do konca istniejącego medium".
    W czym tkwi problem? Zle nagrywam? czy może ktoś zle wgrał Flash?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki masz DashBoard? Jeśli najnowszy (14699) to nie pozostaje ci nic innego jak czekać na LT 3.0 do Hitachi.

4. Kamil Słomczyński

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale 3.0 nie jest planowany na Hitachi ponieważ nie jest on potrzebny. Hitachi nie obsługuje Ap 2.5

5. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Niestety Hitachi Fk78/79 obsługuje.

7. Kamil Słomczyński

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ja mam GDR-3120L czyli prawdziwy zabytek :)

8. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystkie napędy hitachi to gdr-3120l musisz zobaczyć na naklejce co jest napisane. W prawym dolnym rogu powinno być Rev (np rev 79fl) co znacza ze napęd 79 itd zprawdź i odpisz. A druga sprawa to jeżeli masz hitachi 78 lup 79 musisz mieć flasha 2.0b i trzecia sprawa gry na hitachi (w przeciwienstwie do innych napędów) działają tylko jak są nagrane na nagrywarce ihas (hitachi nie obsługuje wersji truncated czyli obciętej) I jeszcze jedno. Jeżeli masz dashboard 14699 i napęd hitachi 78 lub 79 to pozostaje czekać na LT3.0

9. Kamil Słomczyński

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sumie takiej odpowiedzi szukałem, tego nie wiedziałem. Z tego co wiem mam wersje napędu Hitachi 32-59 ponieważ baaaardzo długo flash LT+ v1.1 radził sobie ze wszystkimi grami przez Assassin's Creed: Brotherhood do LA Noire. Ponieważ nie czyta on zabezpieczeń AP 2.5. Dlatego zdziwiłem się ze po nowym Flashu nic mi nie działa. Czyli nawet jak mam napęd któryś z 32-59 musze kupić nową nagrywarkę?

10. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A oryginalne gry ci działają ??

11. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    a to znaczy że kolega mlodybalon ma rację :)
    Gry z XGD3 muszą być wypalane na iHASu z burner maxem inaczej nie zadziałają

12. Kamil Słomczyński

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wszystkim za pomoc, pozostaje mi kupno nowej nagrywarki ;/

13. swy1985

swy1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    UK
    Posiadam naped hitachi 47 i lt+2.0 i mialem ten sam problem, zadna gra z xgd3 wypalona metoda truncate nie dzialala, do czasu az kupilem ihasa i sflashowalem w/g tego tutka:

Flashing Lite-on iHAS124 with LT MAX - YouTube

gry z xgd3 nagrywam najnowszym img, tylko na plytach verbatim w/g tego tutka:

How To Burn XGD3 Backups The Right Way (Modern Warfare 3) - YouTube

jesli nagrywam gry z ap2.5 to przed nagraniem przepuszczam przez agbx 360 1.0.5
    nagralem juz 20 plyt i wszystkie smigaja az milo ( cod: modern warfare 3, fifa 12, skyrim V, forza 4, batman, itd )

mam nadzieje ze pomoglem ;)
    pozdrawiam!

14. Kamil Słomczyński

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki tylko mnie upewniłeś, ze to wina nagrywarki :)

15. filip95

filip95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam także taki napęd Hitachi 46DH z produkcją sierpień 2005 a konsola to elite z listopada 2007 ale z anglii, i mam pytanie jak to zflashować? mam usb probe i lapka z win 7 32 bit i przejściówką na sata, jungle flasher widzi napęd bez problemu ale jakim najlepiej flashem moge go przerobić? Czy da rade lt 2.0? i jak z nagrywaniem płyt "obcietych" z lapka bo na drugim xie jasper z lite on i 2.0 tak nagrane działają. Mam prose czy może ktos dać link z poradnikiem przeróbki takiego napędu gdyż nie umiem znalexc a szukam juz od 2 godzin po całym google oraz tym forum co nie jest łatwe gdyz jestem nowy i nie wiem gdzie co jest, i jakbyscie mogli napisać jakie lt najnowsze da rade na to wgrac. Z góry bardzo dzięki za pomoc

16. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak masz klucz napędu to każde LT wgrasz.
    http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/[tutorial]-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html

Gry XGD3 musisz nagrać od nowa.
    http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[t...treme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283

Wczytywanie...

Poleć forum