1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie działaja kody xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez viscaelbarca, Czerwiec 19, 2013.

1. viscaelbarca

viscaelbarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dolny śląsk
    witam, mial ktos problemy z działaniem kodów np z gier. kupilem forze 3 i wpisując kod na dodatkowe samochody pokazuje mi sie ze nie jest prawidlowy. Wczoraj kupilem też gre i byl kod na 160 mp , który tez nie działal , oczywiscie gry byly nowe ,zafoliowane.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox24.pl

xbox24.pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja bym na Twoim miejscu napisał do BOKu producenta gry albo do Xbox, ponieważ Oni mają możliwość sprawdzenia czy kod był już wcześniej użyty czy nie. Jak kod masz poprawny to bez żadnej zbędnej filozofii powinien zadziałać

4. viscaelbarca

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dolny śląsk
    wczesniej wpisywalem gry ze zdrapek czy miesiecznego golda i nie bylo problemow. teraz nagle pojawily sie problemy z dwoma kodami.

5. starpaker

starpaker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja tak kiedyś miałem z GOLDEM ale pomogło opisanie problemu pomocy technicznej Microsoftu, po kilku dniach dostałem informację zwrotną, że mogę spróbować wpisać kod i wszystko powinno już działać i faktycznie działało

6. viscaelbarca

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dolny śląsk
    dzieki,napisze pozniej do pomocy technicznej.

Wczytywanie...

Poleć forum