1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działają nagrane gry z XDG3 wg tutoriala.LT 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez -=Rothen=-, Grudzień 27, 2011.

1. -=Rothen=-

-=Rothen=- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kredkolandia
    Witam
    Proszę o porade co zrobic żeby pograc w nowe gierki...Wgrane mam LT 2.0.
    Wysłałem konsole na RGH ale podobno nie można mojej konsoli zrobic (nie odpowiednie cb)
    Więc RGH odpada,kupno nagrywarki do nagrywania dobrego obrazu też odpada - nie mam gdzie podłączyc takiej nagrywarki (mam tylko laptopa)

Pomyślałem żeby nagrac gre z XDG3 z tutorialu podanego na stronie,robie wszystko tak jak pisze po czym gra w ogóle się nie uruchamia...Wyskakują błędy zgodnie z instrukcją ale po włożeniu płyty i chwili ładowania gra sie nie włącza.

Więc teraz pytanie do bardziej zorientowanych co zrobic żeby pograc w nowsze gry ? Nie interesuje mnie granie na XBL.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=Rothen=-

-=Rothen=- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kredkolandia
    Pomogłeś,więc jeszcze jedno pytanie. Jak przerobie na LT 3.0 i będę miał IHAS,też trzeba szukac i wgrywac TU ?

Wczytywanie...

Poleć forum