1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NIe działająca konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dariuszz, Grudzień 19, 2013.

1. Dariuszz

Dariuszz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dostałem konsole xbox360 xenon za grosze , ale po uruchomieniu jej migają dwie diody na przemian zielone z czerwonymi, czytałem troche i znalazłem gdzieś ze problem z biosem jest. rozkręciłem ją i okazało się że miała kiedyś jakąś przeróbkę typu podłączonego chipa widać że był odlutowany . teraz pytanie czy istnieje możliwość takiego xboxa naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miała pewnie jtag. Zobacz jaki jest kod błędu, raczej się nie opłaca tego naprawiać i dawać na to zł i sam tego nie zrobisz. Bo może być problem z nandem albo ktoś coś tam uszkodził.

4. Dariuszz

Dariuszz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie nie idzie sprawdzić kodu błędu. diody cały czas zmieniają sie. czyli rozumiem że kompletny złom to?

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox360 – Odczytywanie błędów | naprawakonsol.pl
    Na 99procent tak za grosze myślałeś ,że dostaniesz sprawny sprzęt :congratulatory:

Wczytywanie...

Poleć forum