1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działająca UFC3 na lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daniel666, Maj 27, 2013.

1. daniel666

daniel666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć Wszystkim! Wierzę że mi pomożecie bo raz już się udało uzyskać od Was pomoc.
    Mam lt 3.0 i najnowszy dash. Gram w gry takie jak np.dirt showdown, forza horizon, noi kilka innych + jakies na kinekta.
    Nagrałem ufc3 oczywiscie verbatim dl+ mam przerobionego ihasa 124b ustawienia nagrywania 2x4 predkosc i veryfikacja itp. gra sie nagrała ale był problem z weryfikacja pod koniec wiec zakonczyłem akcje. Xbox widzi gre, jest ikonka w menu głownym rusza dalej i nic czarny ekran nic sie nie dzieje. próbowałem ja nagrać na dysk ale po ilus tam procentach komunikat jest zeby przeczyscic plytke bo cos tam cos tam.Nie bardzo wiem o co lata bo ostatni tez cos nagrywałem i pomimo takiego samego bledu podczas veryfikacji gra chodzi bez zarzutu. Pomóżcie bo nie wiem o co lata. Pozdrawiam!!

Wczytywanie...

Poleć forum