1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działające DLC ciąg dalszy....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rock, Lipiec 15, 2012.

1. Rock

Rock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć to znowu ja :p. Dalej mam problem z DLC do fight night champion nie wiem co to może być. Dlc jest częściowo widziane ale bokserzy są zablokowani i prosi mnie żebym sobie pobrał ich z xbox live.
    DLC wrzucam prawidłowo czy przez FTP czy przez pendriva do content/000..../45410915/00000002/.... na pamięć wewnętrzną konsoli (wersja ARCADE). Konsola ma RGH! Sprawdziłem w launch.ini i mam:
    liveblock = true
    livestrong = false
    Dodałem XUID do profilu według tego tutka:
    http://www.xbox360iso.com/tut-links-images-t532881.html?
    Na pewno dobrze bo teraz jak się loguję na swój profil to mam pod spodem napis LIVE.
    DLC ściągane z różnych źródeł aktywowane w content manager czy to w yaris swap zawsze to samo NIE DZIAŁA...
    Bardzo chcę żeby to dlc zadziałało a nie mam już zielonego pojęcia dlaczego nie działa po prostu skończyły mi się pomysły... Dla uprzedzenia banalnych odpowiedzi: Tak wgrałem najnowsze tittle update do gry.
    Najciekawsze jest to, że znajomy też ma konsole z rgh i jemu dlc działają bez żadnych profili live ani TU. Po prostu wrzucił i hula a u mnie nic... Na dodatek jak mam to dlc to mi gre zwiesza i konsola się wyłącza... Jak ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny jak się nim podzieli tu na forum. Pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rock

Rock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżam pomoże ktoś?

Wczytywanie...

Poleć forum