1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działające gry.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez luzak48, Wrzesień 22, 2011.

1. luzak48

luzak48 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mój problem polega na tym że: Mając firmware LT+ 1.1 wszystkie gry chodziły mi na Xboxie, to było przed tą aktualizacją wywalającą przeróbkę. Działał mi nawet CoD BO po polsku a on niby nie działa na większości konsol czy coś takiego. Pewnego dnia zachciało mi się połączyć z XboxLive i wyskoczyła mi aktualizacja zaakceptowałem ją bo niewiedziałem ze wywala przeróbkę ; /. Jak już mogłem grać tylko na oryginałach a kopie zapasowe mi nie działały mając dasha 2.0.13146.0 dałem Xboxa do zflashowania. Kolega mi to zrobił, tylko mówił że musiał to robić jakimś innym sposobem i nie dałoby rady bez formatowania dysku więc wszystkie savy poszły w piź...dziec ; /. Ogólnie gry działają np. Fifa 11, Mortal Kombat ale AC Brotherhood, NFS HP, CoD BO i Shift2 juz nie. Co powinienem zrobić żeby zadziałały. Przelecieć jeszcze raz obrazy gry ABGXem i wypalić czy co? Dodam jeszcze ze AC B i NFS HP konsola "widzi" bo po włożeniu płytki pisze jaka to gra i widać obrazek gry ale jak chcę ją uruchomić to Xbox łapie laga i pozostaje tylko reset. Przy Shifcie 2 jest nieco inaczej bo konsola nie wyświetla nazwy gry ani obrazka tylko pisze Zagraj w grę a po uruchomieniu wyskakuje error.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Przy przerobieniu wcale nie trzeba formatować dysku. To, że do gier trzeba dograć nowe patche ap też jest chyba oczywiste.

Wczytywanie...

Poleć forum