1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działające last.fm

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sebool12, Październik 24, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Czy ma ktoś z was już last.fm itd? Bo zarejestrowałem się do beta testów i dzisiaj rano miałem aktualizacje, lecz gdy chcę włączyć jaką kolwiek piosenke wywala bład "Session isn't vaild. Please log to Last.fm again. If the problem presists, please visit last.fm/xbox on your computer." :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    raczej nikt ci nie pomoże bo to beta więc podejrzewam że na forum masz nowego dasha i może jeszcze 2 osoby więc nikt się na tym nie zna. Przegoogluj to na zagranicznych forach albo po prostu wejdź jak cię proszą na stronę M$

Wczytywanie...

Poleć forum